Запрошення на фестиваль «Студентська республіка»

30 травня 2019, 3:17 pm

28 червня – 30 червня 2019 року на території Спортивно-оздоровчого табору «Дубовий гай», що знаходиться у с. Орлівщина, Новомосковського району Дніпропетровської області, відбудеться регіональний етап Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка» для студентів ВНЗ Дніпропетровської області. Дніпропетровський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» запрошує студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяти участь у фестивалі.

Щороку студенти всіх університетів області об’єднуються в один великий молодіжний фестиваль, в рамках якого проводяться безліч заходів.

В рамках програми 2019 року планується проведення:

1. Організаційно-навчальної гри (семінари, тренінги, дебати, проджект-менеджмент та ін.);
  2. Конкурсної програми (конкурс краси «Перша Леді», фестиваль короткометражного кіно, КВК, фотоконкурс, конкурс талантів);
  3. Спортивних заходів (волейбол, армрестлінг, футбол, тощо);
  4. Позаконкурсна програма (майстер-класи, ярмарок мистецтв, фотосушка, поетичні вечори, зустрічі з громадськими діячами області та міста, благодійні акції).

Кульмінацією програми є обрання студентського мера області, який включається в активну роботу молодіжного руху Дніпропетровщини.

За подробицями щодо підготовки команди студентів ДонНУЕТ до фестивалю звертатися до голови студентської ради - Степана Ткачова.