Вплив Covid-19 на ринок криптовалют

6 квітня 2020, 5:23 am
Категорія Новини

Останні позитивні тенденції на ринку криптовалют відбуваються, оскільки пандемія Covid-19 призводить до краху традиційних валют країн світу.

Ринки криптовалют зазнали величезного зростання, через що ціни на Bitcoin зросли більш ніж на 20% у другій половині березня.

Позитивні тенденції почали відбуватися після одного з найгірших збоїв в історії цифрової валюти, яка на початку березня втратила більше половини своєї вартості в серії панічних розпродажів. Катастрофа віддзеркалювала нагромадження традиційних ринків і стала однією з серед світових економічних потрясінь, спричинених коронавірусною пандемією Covid-19.

У кінці березня відбулося відновлення Bitcoin і його значення дорівнює більше  6 000 доларів США, зважаючи на те, що за кілька днів перед цим він короткочасно торгувався на рівні 4000 доларів США. Інші основні криптовалюти, включаючи Ethereum, також відчули значне зростання цін, оскільки інвестори повернули капітал у цифрові активи.

«Крах Bitcoin був наслідком краху на фондовому ринку, оскільки панічні інвестори продавали будь-які активи, які були у них за готівку, щоб вони могли погасити термінові борги своєму брокеру», - розповів експерт з криптовалюти Глен Гудман.

Спалах коронавірусу, який зафіксував понад 1 000 000 підтверджених випадків (станом на 03.04.2020) і близько 53 000 (станом на 03.04.2020)  смертей у всьому світі, спричинив хаос на світових фондових ринках і можна простежити те, що такі основні валюти, як фунт стерлінгів, впали до найнижчого рівня за десятиліття.

Економічного спаду такого масштабу не було з часу фінансової кризи 2008 року, і деякі центральні банки вже розглядають аналогічні радикальні заходи для запобігання повного краху.

Повідомляється, що Резервний банк Австралії та Європейський центральний банк розглядають ведення надзвичайного стану монетарної політики, включаючи проведення термінових антикризових дій. Одним із таких кроків може бути штучне збільшення грошової маси, фактично друкуючи нові гроші.

Кінцевий обсяг Bitcoin – не більше 21 мільйона одиниць, змушує деяких інвесторів вважати це так званим безпечним активом, схожим на золото.

«В довгостроковій перспективі інвестори зараз починають турбуватися про те, що центральні банки закручують машини для друку грошей», – зазначив пан Гудман. «Це може призвести інвесторів до активів, які не можна друкувати нескінченно, як наприклад золото та Bitcoin».

Інші аналітики попередили, що повний вплив спалаху Covid-19 ще належить досягти як для традиційних ринків, так і для криптовалют.

«Можливо, ми побачимо, що Bitcoin впаде далі, назад до 4000 доларів США або нижче. Якщо вплив спалаху Covid-19 посилиться за межами глобального блокування, яке ми вже відчуваємо, це може призвести до подальшого друку традиційних грошей», – сказав Саймон Петерс, аналітик ринку на платформі інтернет-торгівлі eToro.

Також Саймон Петерс зазначив: «Холдинг готівкових коштів надає інвесторам більше можливостей, і в часи економічної невизначеності важлива така гнучкість».

Таким чином, складно дати однозначну відповідь, чи є Bitcoin захисним активом в періоди глобальних потрясінь. З упевненістю можна лише сказати, що Bitcoin слабо корелює з традиційним ринком в цілому і годиться для диверсифікації інвестиційного портфеля.

Студенти ДонНУЕТ із початком карантину перейшли на дистанційне навчання і закликають школярів з окупованих територій Донбасу також взяти участь у дистанціному навчанні.
Це легко й ефективно!

 https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=LlzCNuikDs8&app=desktop 

 

                                                                                                 «Сніданок» смачніше з нами!

Саме напередодні початку карантину на маріупольському телеканалі МТВ вийшло ще три «Сніданки» з маріупольськими студентами другого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Вже добре відомі нам студенти групи ГРС-18(Б) Солодкий Олександр, Хатунцев Ілля та Іліджах Максим знову дивували нас своєю майстерністю у приготуванні різних страв. І хоча зараз ми всі знаходимося, мабуть, не у найкращому моральному стані, у звя’зку із карантином, але дивимося телепрограми за участі наших студентів і теплішає на серці. Будемо чекати завершення цієї «чорної» смуги в нашому житті, щоб потім знову жити «на повну». А зараз ми дивимося та чекаємо.

         Дивіться й ви! Ставте лайки! Будьмо здорові! Привіт із Маріуполя!

 

Солодкий Олександр у рамках рубрики «Сніданок» приготував салат «Глехурад»:

 https://www.facebook.com/morning.live.mtv/videos/198165528083059/

Хатунцев Ілля у рамках рубрики «Сніданок» приготував соковитий стейк:

https://www.facebook.com/morning.live.mtv/videos/556758451712262/

Іліджах Максим у рамках рубрики «Сніданок» приготував французькі млинці «Креп сюзетт»:

https://www.facebook.com/159826417520916/videos/611208029461776/

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

 

                                                                                               Association for Computing Machinery (ACM)

                                                                                                            Шановні колеги і студенти!

Ми раді повідомити, що найстарша і найбільша міжнародна організація в галузі комп'ютерних наук, ACM (Association for Computing Machinery), тимчасово відкриває свою електронну бібліотеку для всіх, щоб у цей кризовий час підтримати науковців, студентів та освітян.

Доступ до публікацій буде безкоштовним до 30 червня 2020 року.

Сподіваємось, це стане в нагоді й вам. Якщо так, переходьте за посиланням https://dl.acm.org/

Матеріали в бібліотеці публікуються англійською мовою та охоплюють наступні теми:

 • Artificial Intelligence, Machine Learning, Computer Vision, Natural language processing
 • Information Systems, Search, Information Retrieval, Database Systems, Data Mining, Data Science
 • Web, Mobile and Multimedia Technologies
 • Society and the Computing Profession
 • Applied Computing: Industry/Business, Physical Sciences, Life Sciences, Education, Law, Forensics, Arts/Humanities, Entertainment
 • Graphics and Computer-Aided Design
 • Networks and Communications
 • Architecture, Embedded Systems and Electronics, Robotics
 • Hardware, Power and Energy
 • Human Computer Interaction
 • Security and Privacy
 • Software Engineering and Programming Languages
 • Computational Theory, Algorithms and Mathematics

                                                                   Гришина Юлія Миколаївна: досьє, біографія, кар'єра, компромат, фото

                                                                                                     НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

                                                                                                         Гришина Юлія Миколаївна

                                                                 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5, +38 (044) 255-38-79, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                                                          _____________________________________________________________________________

                                                                                                                                                                                              Керівникам вищих

                                                                                                                                                                                              навчальних закладів України

 

                                                                                                            Шановні пані та панове!

 

В умовах сьогодення наша країна, як і весь світ, опинилась перед загрозами, пов’язаними з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Статистичні дані щодо COVID-19 в Україні, досвід Китаю, Італії, Іспанії, Сполучених Штатів Америки та інших країн свідчать, що вірус і надалі поширюватиметься з надзвичайною швидкістю, забираючи життя тисяч громадян по всьому світу. Продовження Кабінетом Міністрів України карантину до 24 квітня 2020 р., запровадження режиму надзвичайної ситуації на території країни вказує на усвідомлення українською владою небезпеки COVID-19.

Як свідчить світовий досвід, поширення COVID-19 гостро поставило питання щодо недостатності місць в лікарнях для прийняття тяжкохворих, браку життєво необхідного обладнання для їх порятунку, та, найголовніше, медичного персоналу. В умовах боротьби за життя кожного хворого основне навантаження лягає на медичних працівників, яким доводиться працювати понаднормово в важких як фізично, так і психоемоційно умовах. Попри те, що основна увага зосереджується на боротьбі з COVID-19, щоденно до лікарень поступають хворі з інфарктами, інсультами, травмами, які потребують хірургічного втручання та постійного медичного нагляду.

Такі виклики, як ніколи, потребують активізації та об’єднання зусиль всіх громадських та державних інституцій, установ та організацій. Не повинні лишатись осторонь й заклади вищої освіти, які мають змогу зробити посильний внесок в запобігання COVID-19 та допомогу у порятунку хворих.

В першу чергу, допомога може бути надана шляхом придбання життєво необхідних апаратів штучної вентиляції легень, апаратів для нагнітання кисню, балонів кисню, кварцових ламп та їх передання лікарням. Навіть придбання 1 апарату штучної вентиляції легень кожним закладом вищої освіти зможе врятувати десятки життів наших громадян.

По-друге, це залучення студентів-волонтерів. Враховуючи, що під час пандемії допомоги потребує вразлива категорія населення, люди похилого віку, які повинні максимально обмежити контакти, а також не можуть виходити за ліками, продуктами за станом здоров’я, важливо створити волонтерський студентський рух. Студенти 3-5 курсів будь-якого закладу вищої освіти можуть залучатись як волонтери для підтримки соціально вразливої категорії громадян,  чим також суттєво будуть сприяти обмеженню поширення COVID-19.

Студентів-медиків старших курсів можна залучати на волонтерських засадах на допомогу сімейним лікарям, для догляду за пацієнтами у відділеннях лікарень, в яких не перебувають хворі на COVID-19.

Студенти-медики 3-х курсів можуть залучатись на волонтерських засадах після проходження відповідної підготовки до роботи в лікарнях, поліклініках (сестра медична, сестра медична поліклініки) під наглядом і керівництвом лікарів. З цією метою можливо розробити сертифіковані онлайн-курси та присвоїти студентам 3 курсів кваліфікацію сестри медичної, сестри медичної поліклініки, фельдшера. Це непросто для впровадження, але можливо.

Сформовані закладами вищої освіти списки студентів-волонтерів необхідно передати Міністерству освіти і науки України.

Слід відзначити, що в нас вже є приклад активної діяльності зі сторони закладів вищої освіти у сфері боротьби з COVID-19.

Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет, об’єднавши зусилля, створили Центр боротьби з епідеміями, протидії коронавірусу і захисту від пандемії COVID-19, а також Медичну клініку. Облаштовуються палати для надання екстреної медичної допомоги. До роботи залучаються провідні фахівці-викладачі, кандидати,

доктори медичних наук, які мають практичний досвід роботи. Університетами закуплено 2 сучасні апарати штучної вентиляції легень, апарат для нагнітання кисню, 10 балонів кисню, кварцові лампи, безконтактні термометри, 1000 літрів антисептичної рідини, 5 тисяч експрес-тестів для перевірки на COVID-19. Колектив Вищого об’єднаного професійно-технічного училища сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» відшиває понад 200 масок в день, використовуючи матеріал, закуплений Університетом. Студенти 3-6 курсів Одеського медичного інституту МГУ виявили бажання надати волонтерську допомогу медичним установам м. Одеси.

Такі заходи дозволять суттєво підтримати місто в боротьбі з COVID-19.

COVID-19 – виклик всьому суспільству. Від кожного з нас залежить успішність боротьби з пандемією та мінімізація її наслідків.

Щоб не повторити трагічний досвід провідних країн світу, деякі з яких щоденно втрачають понад півтисячі громадян, закликаю всі заклади вищої освіти долучитись до вжиття заходів з протидії COVID-19, шляхом:

- придбання необхідного для лікарень обладнання;

- залучення медиків-студентів на волонтерських засадах на допомогу лікарням та поліклінікам;

- облаштування на базі ЗВО палат або великих приміщень для надання екстреної медичної допомоги;

- розроблення та проведення профільними закладами освіти у сфері підготовки медичних працівників онлайн-курсів з підготовки студентів-волонтерів до роботи в умовах поширення COVID-19;

- придбання матеріалів та організації пошиття захисних масок, костюмів для медичних працівників.

Якщо якась допомога потрібна від мене, звертайтеся! Завжди буду рада допомогти!

 

З повагою,

Голова підкомітету

з питань вищої освіти,

народний депутат України                                                                                                                                                           Ю.М. Гришина

 

СЕДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ                                                                                                                        Апарат Верховної Ради України

                                                                                                                                                                                   № 428д9/9-2020/22296 від 01.04.2020

 

Підписувач: ГРИШИНА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Сертифікат: 2B6C7DF9A3891DA10400000005780B00AE347401

Дійсний до: 31.03.2021 23:59:59

 

У Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 02 квітня о 10 годині відбудеться засідання Навчально-методичної ради. У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 11 від 11.03.2020 р., листа МОН України № 1/9-154 від 11.01.2020 р. та наказу в. о. ректора ДонНУЕТ № 62 від 12.03.2020 р. засідання буде проходити в он-лайн режимі по скайпу.

В  порядку денному заплановано розгляд наступних питань:

 1. Про закріплення дисциплін за кафедрами, затвердження каталогу дисциплін Університету. (Доповідач: керівник навчального відділу Ляшенко О. С.)
 2. Про оновлення (коригування) методичного забезпечення дисциплін на 2020-2021 н. р. (Доповідач: перший проректор Никифоров Р.П.)
 3. Про результати проведення профорієнтаційної роботи у період з вересня 2019 по березень 2020 р. Напрямки роботи на 2020 р. (Доповідач: фахівець центру зв'язків з громадськістю та профорієнтації Шаповалова І.В.)
 4. Про виконання плану видань навчально-методичної літератури кафедрами Університету. Рекомендація до друку навчально-методичних видань кафедр. (Доповідач: керівник відділу інноваційних освітніх технологій Літус О.Є.)
 5. Про розгляд і рекомендацію до затвердження навчальних планів, на 2020-2021 н. р. (Доповідач: керівник навчального відділу Ляшенко О. С.)
 6. Про моніторинг готовності кафедр до проведення атестаційних екзаменів. (Доповідач: перший проректор Никифоров Р.П.)
 7. Різне.

Додатково на  засіданні можуть бути розглянуті позапланові питання,  ініційовані членами Навчально-методичної ради,  науково-педагогічними працівниками, адміністрацією Університету.

На правах майже професіоналів у сфері суспільного харчування, ми спробуємо дати вам корисні поради щодо харчування під час пандемії коронавірусу. Розуміємо, що такої інформації зараз багато у всесвітній павутині, але може хтось візьме для себе щось нове, корисне або згадає щось старе, забуте.

Людина не завжди уважно ставиться до свого здоров’я. Ми мало рухаємося, швидко втомлюємося і не часто виходимо на прогулянки. Також важливим фактором здоров’я є харчування, особливо зараз, коли новий тип коронавірусу стрімко розповсюджується цілим світом. Небезпечний вірус викликає загрозу та знервованість абсолютно в усіх країнах, люди приймають безпрецедентні заходи захисту, від медичної обробки оточуючого середовища до ізоляції різних верств населення під час карантину.

Поки вчені розробляють різні види вакцини від коронавірусу, лікарі нагадують, що ГРВІ та інші види грипу не менш небезпечні. Щоб не захворіти треба дотримуватися жорстких правил особистої гігієни, носити індивідуальну маску, не торкатися обличчя руками, частіше мити долоні або обробляти їх спиртовими розчинами, дотримуватися дистанції між людьми до двох метрів.

Також, щоб не захворіти, крім загартування, рухової активності та здорового сну потрібне ще спеціальне лікувальне харчування. «Харчування безпосередньо впливає на розвиток, формування, самопочуття кожної людини, а також на фізичний і розумовий стан особистості. Здоров’я залежить від харчування більше, ніж від іншого окремого фактору», як зазначив лікар Сербел.

Саме тому актуальна тема лікувально-оздоровчого харчування розгорнута на виставці-презентації «Лікувальне харчування – сучасний аспект» у бібліотеці Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Різноманітні книжкові видання розповідають про лікувальні властивості харчових продуктів, на основі сучасних наукових досягнень пропонують знання про здорове і збалансоване харчування, як один із факторів, що має захистити від різних інфекційних захворювань та зберегти здоров’я кожної людини, незалежно від віку. Також наводяться відомості про основні речовини, що є у складі харчових продуктів, та які мають лікувальні, корисні й споживчі властивості Надані також деякі рекомендації про поєднування продуктів та про їх використання в лікувальному і профілактичному харчуванні при різних захворюваннях.

Окрім напоїв (наприклад, «антивірус» або напій із корицею, лимоном, журавлиною та гранатом), корисні джеми і варення із яблук, журавлини, лимону, груші, пряностей типу розмарину, кардамону, імбиру, духмяного перцю та інших.

Наприклад, вітамінний сонячний смузі має вміщувати: свіжовижатий апельсиновий та лимонний сік – 300 г, сік моркви – 100 г, невелике подрібнене яблуко – 50 г та ложку меду.

Також дуже корисні певні продукти антибактеріальної та противірусної дії. Наприклад:

 • Корисні чаї (з калиною, малиною, смородиною, лимоном, медом або імбиром).
 • Справжній бджолиний мед краще поєднується з чаєм та лимоном.
 • Живі йогурти, кисломолочні продукти.
 • Каші з цільного борошна. Наші пращури були цілком праві, вживаючи їх досить часто, бо каші – це джерело вітамінів і мікроелементів, зокрема селену, магнію та цинку.
 • Фрукти та овочі різних видів. Лікарі закликають щоденно вживати їх до 3-5 порцій для надходження до організму потрібної кількості вітамінів, мінералів та фітонутрієнтів.
 • До цього ряду обов’язково включаємо квашену капусту, лук і часник!
 • М’ясо ‒ яловичину та курятину. В курячому бульйоні вміщується практично увесь набір амінокислот, необхідних для блокування запалювальних та інфекційних процесів.
 • Продукти, що мають вітамін D. ‒ лосось, скумбрія, сардини та рослинні масла.

Будьте здорові! 

Привіт із Маріуполя!

Коронавірус: чи небезпечні продукти харчування – новини на УНН ...

Шановні студенти!

Запрошуємо взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

25 березня 2020 р. відбулося чергове засідання Науково-технічної ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Засідання проходило в режимі skype-конференції.

На засіданні були присутні 9 осіб із 12 загального складу Науково-технічної ради:

Чернега О. Б. - в.о. ректора, д.е.н., професор;

Никифоров Р. П. – перший проректор, к.т.н., доцент;

Кожухова Т.В. - проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку, д.е.н., доцент;

Бочарова Ю. Г. – завідувач кафедри економіки та міжнародних відносин, д.е.н., доцент;

Горіна Г. О. – завідувач кафедри туризму та країнознавства, д.е.н., професор; Іванова Н. С. – завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, д.е.н., професор;

Омельченко О. В. – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, к.т.н., доцент;

Горяйнова Ю.А. - доцент кафедри технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, кандидат технічних наук, доцент;

Сімакова О.О. - доцент кафедри технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, кандидат технічних наук, доцент.

На черговому засіданні члени Науково-технічної ради розглянули питання порядку денного й одноголосно ухвалили рішення щодо рекомендації до друку таких колективних монографій ДонНУЕТ:

 • «Інноваційні технології десертної продукції на основі білково-вуглеводного напівфабрикату» (кафедра технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва);
 • «Інноваційний розвиток підприємств в парадигмі інтелектуалізації економіки» (кафедра економіки та бізнесу).

files12

 

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у

І-й Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “Інноваційний розвиток готельно-ресторанного господарства та харчових виробництв”,

що відбудеться 24 квітня 2020 року.

 

Мета конференції – узагальнення результатів сучасних досягнень та сприяння розвитку наукових досліджень у харчовій промисловості, ресторанному та готельному господарстві.

 

Тематичні напрями роботи конференції:

 1. СВІТОВІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В РЕСТОРАННОМУ ГОСПОДАРСТВІ.
 1. УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ: НОВАЦІЇ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ.
 1. СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська. Форма участі – заочна.

Для участі в конференції необхідно до 17 квітня 2020 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. матеріали (1 або 2 повні сторінки) та заявку на участь у конференції.

Після одержання матеріалів оргкомітет обов’язково надсилає повідомлення з підтвердженням факту прийняття їх до публікації.

За результатами роботи конференції планується видання друкованого збірника матеріалів з присвоєнням номера ISBN.

Кожен учасник конференції отримає електронний варіант збірника матеріалів в форматі pdf.

Збірник матеріалів конференції буде доступний до перегляду та завантаження на сайті Університету після 27.04.2020 р.

 

Вимоги до оформлення матеріалів:

Обсяг матеріалів повинен складати 1 або 2 повні сторінки. Матеріали подаються в електронній версії файлу формату *.doc або *.docх, шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,0, формат паперу - А4, поля - по 2 см з усіх боків. Формули набираються в редакторі формул Microsoft Equation.

Назва матеріалів друкується по центру (14 пт., прописні літери, напівжирний шрифт); через 1 міжрядковий інтервал – прізвище та ініціали автора (співавторів), науковий ступінь, вчене звання (малі літери, напівжирний); нижче – назва організації та місто (звичайний шрифт, курсив); через 1 міжрядковий інтервал – текст доповіді.

Ілюстрації слід нумерувати арабськими цифрами наскрізною нумерацією.

Наприклад: Рис. 1 – Порівняльна характеристика... (шрифт 14, напівжирний).

Таблиця розміщується під текстом, в якому вперше подано посилання на неї. Таблиці виконуються тільки у книжковій орієнтації. Наприклад: Таблиця 1 – Показники... (шрифт 14, напівжирний).

Розміри рисунків і таблиць не повинні перевищувати розміри текстового поля.

Не слід подавати в матеріалах список використаних джерел (список літератури).

Назва файлу повинна відповідати прізвищу першого автора. У темі повідомлення вказати: «Матеріали на інтернет-конференцію». Матеріали, що не відповідатимуть встановленим вимогам, розглядатися не будуть.

Матеріали конференції будуть надруковані БЕЗОПЛАТНО та в авторській редакції.

Відповідальність за достовірність інформації залишається за авторами матеріалів.

 

Адреса комітету:

50005, м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16, ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського.

Науковий комітет буде вдячний, якщо Ви ознайомите з цією інформацією своїх колег,

зацікавлених взяти участь у роботі конференції.