Економіка і управління в умовах глобалізації IV міжнародна науково-практична конференція 2015

УДК  330.3+005(082)

ББК   65.05 я 431

Е 45

Колектив авторів

Е   Економіка і управління в умовах глобалізації :  матеріали ІV міжнар.  наук. - практ інтернет-конф., 21 трав. 2015 р. / м-во освіти і науки України, Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. -  Кривий Ріг: [ДонНУЕТ], 2015.   -  192 с.

До збірника увійшли наукові доповіді викладачів та молодих вчених  українських та закордонних вузів, які відображають результати  наукових досліджень з питань економіки і управління. Збірник призначений для викладачів, аспірантів, слухачів магістратури, представників науково-дослідних і проектних організацій, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, практиків  та спеціалістів підприємств  різних галузей економіки.

pdf Матеріали конференції. (1.95 MB)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів