Студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі від «М’ясної мануфактури»

18 September 2017, 10:36 am
Published in Announcements
Read 782 times
There is no translation available.

16 вересня студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі, організатором якого виступило приватне підприємство «М’ясна мануфактура».

На фестивалі були присутніми не лише зацікавлені мешканці Кривого Рогу, які поєднували спілкування із отриманням корисних знань про тонкощі кухні, а й управляючі та шеф-кухарі місцевих кафе і ресторанів, які із задоволенням ділилися із криворіжцями власним досвідом приготування м’ясних страв.

 

Усі бажаючі «смачного» заходу мали можливість взяти участь у майстер-класі від шеф-кухаря Ю. Черноуса та дізнатися секрети приготування яловичини, особливостей її правильного приготування і користі для організму від споживання цього продукту харчування.

Крім того, під час майстер-класу, учасники спробували різноманітний асортимент приготованих страв та поспілкуватися з представниками «М’ясної Мануфактури» щодо якості продукції, яка йде на продаж для жителів міста.

1.
1.
Спеції, призначені для приправи м'яса
2.
2.
М'ясна продукція для частування учасників фестивалю
3.
3.
Майстер-клас від шеф-кухаря
4.
4.
Майстер-клас від шеф-кухаря
5.
5.
Серверування см'ясної страви
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
Rate this item
(0 votes)
 

Our parthners

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів