Семінар-диспут на тему «Нетрадиційні банківські операції та послуги» у стінах ДонНУЕТ Featured

8 November 2017, 1:14 pm
Published in Announcements
Read 590 times
There is no translation available.

6 листопада кафедрою фінансів і банківської справи було організовано проведення семінару-диспуту на тему «Нетрадиційні банківські операції та послуги». Основна мета заходу – формування у студентів активної зацікавленості у тих інноваційних процесах, які останнього часу відбуваються в банківській системі України.

Сучасні клієнти банків – це фізичні та юридичні особи, в життя та діяльність яких вбудована мобільність, інтерактивність і різноманітні електронні комунікації. Вони з легкістю зможуть користуватися фінансовими послугами від оператора зв’язку, так само як і від установи банку. Така ситуація вимагає від банків розробки нових стратегій розвитку бізнесу. Банкам необхідно перестати думати про традиційні канали обслуговування клієнтів та традиційні банківські продукти і зрозуміти, що споживачі орієнтовані на новітні технології та інноваційні продукти. Учасники семінару-диспуту обговорили можливості Інтернет-банкінгу, наголосили на перевагах використання лізингу та факторингу, розглянули перспективи впровадження трастових послуг. Дуже вдячні доповідачам Кроту М., Демчук К., Бауліній Ю., Шокер Р., Гребенюк І., Кіяшко А., Шелевер А. за цікаві доповіді. Кафедра сподівається на продовження дискусії про можливості застосування нетрадиційних підходів до ведення банківської справи.

Rate this item
(1 Vote)
 

Our parthners

Responsive Photo Gallery for K2

CEE Spring 2018Програми вступних іспитівУряд Республіки Казахстан виділяє в 2018-2019 навчальному році 40 стипендій для навчання громадян УкраїниІнклюзивні практики - 2018Містки громадської активностіFulbright Graduate Student ProgramSocial Impact Award: проекти, які змінюють світ на кращеКОНКУРС УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ НА 2019-2020 РОКИ