В рамках пропаганди здорового способу життя 12 грудня відбулася зустріч студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» та викладачів кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання з інструктором з екстримальних видів спорту Featured

14 December 2017, 12:57 pm
Published in Announcements
Read 1161 times
There is no translation available.

12 грудня викладачами кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання було організовано зустріч студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» з  інструктором з екстримальних видів зимового спорту. До ДонНУЕТ завітала неординарна особистість – тренер, екстримал, спорт-вумен та просто чарівна дівчина – Наталія Горбуля, яка принесла з собою чудовий настрій, цікаві історії з життя сноубордистів та неймовірні види зимових гір найпопулярніших горнолижних курортів світу.

 

Зустріч відбувалася в форматі вільного спілкування, обміну досвідом та інформацією, супроводжувалася переглядом тематичних фільмів та власних відеозаписів на GoPro. Вільний доступ до WiFi дозволив в онлайн-режимі переміститися до горнолижного курорту та з веб-камер спостерігати за найпопулярнішими засніженими трасами Буковелю, в якому вже розпочався зимовий сезон. Наші студенти-екстримали надали свої фото, які ми і викладаємо в цій темі.

Висловлюємо подяку Наталії, за те, що знайшла час в своєму насиченому графіку тренувань і завітала до Кривого Рогу і ДонНУЕТ, та надала нам можливість поринути, хоча б у своїй уяві, в справжню засніжену зиму.

Всім практикуючим спортсменам та початківцям, лижникам та сноубордистам,  студентам та викладачам бажаємо нових яскравих вражень цієї зими!

наша гостя
наша гостя
наші студенти
наші студенти
студенти-слухачі
студенти-слухачі
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Rate this item
(1 Vote)
 

Our parthners

www.prostopros.ru