Провідний юрисконсульт ДонНУЕТ пройшла стажування в Законодавчому офісі штату Массачусетс (м.Бостон, США) Featured

1 February 2018, 3:22 pm
Published in Announcements
Read 631 times
There is no translation available.

З 10 жовтня 2017 року до 17 листопада 2017 року Ємельянова Анна Геннадіївна, провідний юрисконсульт, асистент кафедри гуманітарних і правових дисциплін Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяла участь у стажуванні в Законодавчому офісі штату Массачусетс, що знаходиться у м. Бостон, США.

 

Анна вивчала досвід США щодо законодавчого процесу, правил нормотворення, створення нормативно-правових актів, залучення громадян до участі в управлінні державним справами та прийнятті рішень на різних рівнях у рамках Professional Fellows Progtram, за підтримки Американських Рад.

Під час проходження стажування Анна подала заявку та виграла проект, за умовами якого її супервайзор, пан Джейкоб Вентура, завітає до України наприкінці травня 2018 року.

Джейкоб Вентура проведе відкриту лекцію для студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, візьме участь у розширеному засіданні кафедри іноземної філології та перекладу, а також у Speaking Club, до якого планується долучити не лише студентів Університету, а й школярів з партнерських шкіл.

Розвиток міжнародного співробітництва, інтернаціональне спілкування є обов’язковими елементами успішної сучасної освіти.

1
1
2
2
3
3
Previous Next Play Pause
1 2 3
Rate this item
(3 votes)
 

Our parthners

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів