Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Посвята в першокурсники

4 вересня 2017, 7:31 pm

31 серпня в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулася посвята першокурсників в студенти. Свято відкрила О.Б. Чернега, в.о. ректора університету. Вона привітала всіх з новим навчальним роком, розповіла гостям урочистого заходу про здобутки вищого навчального закладу та наголосила на тому, які перспективи чекають студентів ДонНУЕТу в найближчому майбутньому.

В цей хвилюючий для багатьох день, директори навчально-наукових інститутів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського вручили юнакам та дівчатам перші в їхньому житті індивідуальні плани студентів та побажали новачкам успіхів і творчих здобутків у навчанні на обраних ними спеціальностях. На святі першокурсникам також було вручено ключ від Студентського життя, яким з цього моменту молодь відкриває для себе цікаву і захоплюючу подорож до дорослого світу освоєння омріяної професії.

Виступ ректора ДонНУЕТ
ДонНУЕТ - одна сім'я !
Голова студенстького самоврядуванян
Виступ директора інституту
Перший проректор с директором інституту
Виступ талановитого директора інситуту ДонНУЕТ
Студенти - це гордість університету
Наші ситуденти - наша гордість!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа