ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

Співробітники ДонНУЕТ взяли участь у фестивалі «Ніч індустріальної культури».

11 вересня 2017, 6:02 am
Категорія Оголошення
Прочитано 1270 разів

8 вересня співробітники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяли участь у фестивалі «Ніч індустріальної культури».

Захід під відкритим небом, що немає аналогів в інших містах України, зібрав усіх бажаючих відчути на собі потужний ритм індустріального життя Кривого Рогу.

На фестивалі криворіжці змогли побачити виставку нової техніки, парад професій, які є візитною карткою нашого регіону, а також оглянути виставку моделей технічних виробів.

 

Крім того, на жителів міста чекали корисні уроки – майстер-класи з гончарного мистецтва, буріння і зварювання та художнього розпису гірських порід.

Захоплюючою частиною нічного фесту стали екскурсії по Південному гірничо-збагачувальному комбінату та Буршицькому відвалу.

По завершенню «Ночі індустріальної культури» організатори вогняного шоу «Театр вогню, колектив «Lazer Dreams» та запальноий рок-гурт Антитіла подарували жителям Кривого Рогу незабутні враження та емоції.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru