Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Співробітники ДонНУЕТ взяли участь у фестивалі «Ніч індустріальної культури».

11 вересня 2017, 6:02 am

8 вересня співробітники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяли участь у фестивалі «Ніч індустріальної культури».

Захід під відкритим небом, що немає аналогів в інших містах України, зібрав усіх бажаючих відчути на собі потужний ритм індустріального життя Кривого Рогу.

На фестивалі криворіжці змогли побачити виставку нової техніки, парад професій, які є візитною карткою нашого регіону, а також оглянути виставку моделей технічних виробів.

Крім того, на жителів міста чекали корисні уроки – майстер-класи з гончарного мистецтва, буріння і зварювання та художнього розпису гірських порід.

Захоплюючою частиною нічного фесту стали екскурсії по Південному гірничо-збагачувальному комбінату та Буршицькому відвалу.

По завершенню «Ночі індустріальної культури» організатори вогняного шоу «Театр вогню, колектив «Lazer Dreams» та запальноий рок-гурт Антитіла подарували жителям Кривого Рогу незабутні враження та емоції.

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів