Україна заговорить англійською!

12 вересня 2017, 5:01 pm

Прогресивний розвиток ІТ-технологій та вільне й доступне спілкування між представниками різних країн показали, що універсальне знання англійської мови розширює коло друзів, партнерів та успішну реалізацію спільних планів і проектів.

В Україні питання створення можливості поглибленого вивчення громадянами англійської мови на державному рівні вже кілька років поспіль є одним із пріоритетних завдань у роботі Уряду. Після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, питання створення можливостей для вивчення іноземної мови набуло практичного та нагального змісту.

Нещодавно, за ініціативи Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Асоціації інноваційної та цифрової освіти стартувала кампанія з масового вивчення іноземної мови для усіх охочих «Україна заговорить англійською!» на соціальній платформі «Lingva.Skills» (www.lingva.ua).

Скористатись можливістю вивчити іноземну мову на www.lingva.ua зможе практично кожен українець, який вже має чи створить електронну пошту. Крім англійської, трохи згодом, користувачі також матимуть можливість вивчати тут німецьку та інші іноземні мови.

Поки Уряд планує розгорнути масштабну кампанію по всій Україні, 200 працівників Кабінету Міністрів України вже почали освоювати програму «Lingva.Skills» для покращення своїх професійних якостей.

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів