Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Реєстрація бажаючих для участі в обговоренні перспектив економічної свободи бізнесу в Україні

20 вересня 2017, 8:00 pm

Сьогодні Україна за рівнем економічної свободи посідає 166 місце у світі. Тому зараз як ніколи наша держава потребує реформ, що виведуть її на інакший, кращий рівень розвитку.

Громадянська Платформа «Нова Країна», за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, втілює в життя неполітичний проект – пропаганду економічних реформ та свободи в середовищі бізнесу, а також створення широкої громадської коаліції на підтримку цих змін.

Восени ініціатори проекту планують відвідати щонайменше десять міст України. 26 вересня спеціалісти завітають до Кривого Рогу.

Зустріч передбачає такі теми для дискусій: податкова, земельна, антимонопольна, пенсійна реформи, приватизація та стратегія швидкого зростання.

Обговорення з учасниками відбуватиметься в інтерактивному режимі, під час якого буде організована колективна творча робота по знаходженню кращих рішень у сфері економічної свободи.

Для того, аби взяти участь у проекті, необхідно заповнити онлайн-аплікацію, перейшовши за посиланням:

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів