Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

Реєстрація бажаючих для участі в обговоренні перспектив економічної свободи бізнесу в Україні

20 вересня 2017, 8:00 pm

Сьогодні Україна за рівнем економічної свободи посідає 166 місце у світі. Тому зараз як ніколи наша держава потребує реформ, що виведуть її на інакший, кращий рівень розвитку.

Громадянська Платформа «Нова Країна», за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, втілює в життя неполітичний проект – пропаганду економічних реформ та свободи в середовищі бізнесу, а також створення широкої громадської коаліції на підтримку цих змін.

Восени ініціатори проекту планують відвідати щонайменше десять міст України. 26 вересня спеціалісти завітають до Кривого Рогу.

Зустріч передбачає такі теми для дискусій: податкова, земельна, антимонопольна, пенсійна реформи, приватизація та стратегія швидкого зростання.

Обговорення з учасниками відбуватиметься в інтерактивному режимі, під час якого буде організована колективна творча робота по знаходженню кращих рішень у сфері економічної свободи.

Для того, аби взяти участь у проекті, необхідно заповнити онлайн-аплікацію, перейшовши за посиланням:

www.prostopros.ru

auvm