Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

День партизанської слави України

22 вересня 2017, 11:00 am

22-го вересня відзначають День партизанської слави України. В період Другої світової війни партизанські загони носили підпільний характер з метою боротьби проти нацистських військ на окупованих ними територіями.

Підпільники були великою і відчутною силою. Їхні диверсії наносили значні втрати гітлерівським з’єднанням, сприяючи поступовому просуванню солдатських частин Радянської Армії на Захід Європи, до перемоги.

Після закінчення війни, за мужність і героїзм, проявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників було нагороджено орденами і медалями, 223 особи отримали звання Героя Радянського Союзу.

У 2001 р. президент України Леонід Кучма, підтримуючи ініціативу ветеранів війни, підписав указ про День партизанської слави, з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників та всенародної пам’яті про них. Щодо дати  22-го вересня, то її було обрано не навмисно. Саме цього дня 1941 р. розпочався масштабний підпільно-партизанський руху в Україні.

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів