ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

EU Study Days In Ukraine

27 липня 2017, 11:26 am
Категорія Оголошення
Прочитано 1228 разів

Проект від Представництва Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ EU Study Days In Ukraine (Єврошколи).

 

Дев'ятнадцята сесія Єврошколи відбудеться 15-18 червня 2017 року в м. Миколаїв. Участь у Єврошколі (EU Sludy Days) є безкоштовною! Для відібраних студентів організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Контактна особа:

Ірина Минчан,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

тел.: +38 (097) 321 - 47 - 30

 

Дедлайн: 27.05.2017 р.

 

Подання заявок

 

Починаючи з 2013 року ЕІІ Study Days in Ukraine (Єврошколи) як освітній проект Представництва Європейського Союзу в Україні, залучив понад 700 студентів

 

останніх курсів та випускників ВНЗ з усієї України. Загалом було проведено 18 сесій в різних містах України, що освітлювали такі питання як історія європейської інтеграції, дослідження цінностей у світі та Європі, освітні можливості, специфіка права ЄС, зона вільної торгівлі, енергетичні аспекти стосунків ЄС-Україна, громадський моніторинг євроінтеграційних реформ, менеджмент державних фінансів, європейський контроль за ним та багато іншого.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru