ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

Екскурсійна подорож на о. Хортиця

24 вересня 2017, 6:00 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 1463 разів

Кожному українцю добре відомі розповіді про легендарне козацтво, їх хоробрість, звитягу та мужність. Обираючи місцем свого проживання пониззях р. Дніпро, козацтво засновувало численні військово-політичні центри, що отримали  назву – Січ. Запорізька Січ стала узагальнюючою назвою численних столиць Запорізького козацтва та з часом перетворилась на символ свободи, законності та державності, яким залишається для мільйонів українців і до сьогодні.

 

Шануючи минуле, 23 вересня 2017 року Первинна профспілкова організація Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського організувала екскурсію по музеям та історичним місцям о. Хортиця. В рамках заходу було відвідано музей Запорізької Січі, театралізовану виставу-реконструкцію козацького бойового мистецтва, святилище скіфської епохи, Першу курганну групу, кромлех епохи енеоліту, пониззя остова Хортиця, що вважається за деякими даними місцем загибелі у 972 році київського князя Святослава. Екскурсії пам’ятками історії та культури супроводжувались цікавими історичними екскурсами, які допомагали краще зрозуміти цінність побачених об’єктів, відчути значущість пов’язаних з ними подій.

1.
1.
2.
2.
3.
3.
4.
4.
5.
5.
6.
6.
7.
7.
8.
8.
9.
9.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru