Вітаємо Гудзя Юрія Федоровича з присвоєнням вченого звання доцента Рекомендовані

19 жовтня 2017, 6:02 am

Наказом МОН України від 11.10.2017 № 1367 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» від 11 жовтня 2017 року доценту кафедри фінансів та банківської справи Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського було присвоєно вчене звання доцента.

Щиро Вас вітаємо та бажаємо благополуччя в колі Вашої родини та в нашому колективі! Нехай у Вашому житті буде якомога більше сонячних днів та веселих подій! Нових наукових досягнень та здобутків на творчому шляху! Щастя і добра Вам!

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів