Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Детальніше

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

09 листопада 2017 кафедрою обліку та аудиту ДонНУЕТ було проведено Перший аукціон знань, присвячений Міжнародному дню бухгалтера Рекомендовані

12 листопада 2017, 6:02 am
Категорія Оголошення
Прочитано 626 разів

Участь в Аукціоні взяли студенти групи ОА -15та ОО-17 Ма. Перша частина заходу складалась з виступу студентів, які підготували доповіді про виникнення та розвиток бухгалтерського обліку.

Другим етапом заходу було проведення Вікторини «Цікаві факти про бухгалтерію», яка складалась не тільки з питань, а й з оригінальних конкурсів та завдань, матеріали якої ви можете більш детально переглянути за посиланням нижче. document Перший аукціон знань (5.83 MB)  Найбільш студентам сподобався пісенний конкурс, який дозволив виявити свою кмітливість та творчі здібності.

За результатами конкурсів переможцями було визнано: Євдокімову Дар’ю та Смоляк Анну.

За зайняте перше місце Смоляк Анні вручено сертифікат  на отримання 5 додаткових балів з будь-якого предмету кафедри  обліку та аудиту. За зайняте друге місце Євдокімова Дар’я отримала солодкий приз.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів та наснаги у навчанні!

1
1
2
2
конкурси
конкурси
конкурси 2
конкурси 2
конкурси 3
конкурси 3
цікаво
цікаво
Аукціон
Аукціон
Аукціон 2
Аукціон 2
переможець
переможець
нагородження
нагородження
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа