Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Повідомляємо про початок відкритого конкурсу Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука Рекомендовані

15 листопада 2017, 6:57 am

Для кого Конкурс? - для студентів, які мають: активну громадянську позицію; оригінальність наукових ідей та досліджень; мотивацію до особистісного та  професійного зростання; лідерський потенціал; комунікаційні та творчі здібності; високу академічну успішність.

Хто може стати учасником конкурсу? - студенти денної форми навчання 3 - 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, віком до 35 років, громадяни України.

Інформація про умови конкурсу: zavtra.in.ua; facebook.com/Zavtra.UA/ та у додатках.

Контакти  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Прийом пакету документів на Конкурс -  до 30 листопада.

Всі деталі за посиланням  document Презентація ЗавтраUA 2017 (3.57 MB)