Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Вітаємо з міжнародним днем студента! Рекомендовані

17 листопада 2017, 7:27 am

17 листопада традиційно відзначається Міжнародний день студента. Це свято – молодості, енергії та життя.

Викладачі ДонНУЕТ вітають всіх наших студентів з цим чудовим святом! Ми бажаємо Вам нових досягнень на кожному етапі Вашого життя, посмішок та радості у кожному дні, щирості у стосунках з друзями та оточуючими.

Нехай шлях вашого професійного становлення наповнюється глибокими знаннями та практичними навичками для подальшого особистісного зростання в якості високоякісних фахівців та професіоналів!

Вітаємо всіх та запрошуємо на «#СтудОсінь», яка відбудеться 17 листопада 2017 року о 14.00  в ДК Мистецький (колишній Артема). Чекаємо на всіх! Буде весело!

з днем студента ;)

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа