ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

Круглий стіл «Ефективні методи мотивації персоналу: сучасні теорії, практики та тенденції» Рекомендовані

18 листопада 2017, 1:00 am
Категорія Оголошення
Прочитано 1193 разів

16 листопада  2017р. кафедрою маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування було проведено Вузівський круглий стіл на тему:«Ефективні методи мотивації персоналу: сучасні теорії, практики та тенденції». У заході брали участь викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти.

 

В рамках круглого столу широко обговорювалися питання методів матеріальної та нематеріальної мотивації, особливості мотиваційного потенціалу керівника в сучасному менеджменті. Відбулася активна і змістовна дискусія в обговоренні тем доповідей.

За результатами дискусії  учасники прийняли резолюцію, де висловили готовність продовжити діалог стосовно  питань сучасних методів управління персоналом та висловили пропозицію зробити проведення круглого столу з питань управління персоналом щорічним.

Даний круглий стіл продемонстрував актуальність теми та пройшов у творчій діловій атмосфері. Учасники круглого столу були нагороджені пам'ятними грамотами.

учасники
учасники
круглий стіл
круглий стіл
презентація
презентація
DSC_0725
DSC_0725
DSC_0877
DSC_0877
DSC_0985
DSC_0985
голосування
голосування
журі
журі
нагородження
нагородження
задоволення результатом
задоволення результатом
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Оцініть матеріал!
(37 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru