ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

Урочисте нагородження студентів ДонНУЕТ у виконкомі Металургійної районної ради Кривого Рогу з нагоди Міжнародного дня студента Рекомендовані

22 листопада 2017, 10:49 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 972 разів

Доброю традицією м. Кривого Рогу стало святкування Міжнародного для студента. З цього приводу 16 листопада у виконкомі Металургійної районної ради Кривого Рогу, відбулося урочисте нагородження студентів, які здобули значних успіхів у науковій, творчій, спортивній та громадській роботі.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Геннадій Анатолійович Шаповалов, який привітав зі святом та вручив представникам 14-ти навчальних закладів району подяки від виконкому Металургійної районної ради. Варто відзначити, що відповідними подяками були нагородженні студенти ДонНУЕТ, а саме:

  • студент 4 курсу Логвиненко Нікіта,
  • студентка 4 курсу Островчук Олена,
  • студент 1 курсу освітнього рівня «Магістр» Бурак Дмитро.

Вітаємо наших активістів, які здобувають нові перемоги на студентському поприщі! Бажаємо Вам здоров’я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх починаннях, нехай збуваються ваші мрії, життя не має кордонів, а романтика студентського життя збережеться назавжди!

нагородження
нагородження
подяка
подяка
наша гордість
наша гордість
Previous Next Play Pause
1 2 3
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru