Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Студосінь-2017 в ДонНУЕТ Рекомендовані

28 листопада 2017, 1:02 pm

17 листопада 2017 року студенти ДонНУЕТ святкували Міжнародний день студента. До цього дня було приурочено культурно-розважальний захід «Студентська осінь – 2017», де хлопці та дівчата мали змогу показати свої таланти. Студенти об’єдналися в 3 команди за інститутами.

Першими в номінації «Краща пісня» стала команда ННІ Економіки та підприємництва. Першими в номінації «Краща хореографія» стала команда ННІ Готельно-ресторанного бізнесу. Першими в номінації «КВК» стала команда ННІ Управління та адміністрування. Переможець за загальною кількістю балів стала команда ННІ Готельно-ресторанного бізнесу. Вітаємо!!!

1 2 3 4 5 6

Щиро дякуємо МЗК «ПК Мистецький» КМР за надану можливість провести у ВАС «Студентську осінь – 2017»!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа