14 грудня 2017, 12:57 pm

12 грудня викладачами кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання було організовано зустріч студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» з  інструктором з екстримальних видів зимового спорту. До ДонНУЕТ завітала неординарна особистість – тренер, екстримал, спорт-вумен та просто чарівна дівчина – Наталія Горбуля, яка принесла з собою чудовий настрій, цікаві історії з життя сноубордистів та неймовірні види зимових гір найпопулярніших горнолижних курортів світу.

Зустріч відбувалася в форматі вільного спілкування, обміну досвідом та інформацією, супроводжувалася переглядом тематичних фільмів та власних відеозаписів на GoPro. Вільний доступ до WiFi дозволив в онлайн-режимі переміститися до горнолижного курорту та з веб-камер спостерігати за найпопулярнішими засніженими трасами Буковелю, в якому вже розпочався зимовий сезон. Наші студенти-екстримали надали свої фото, які ми і викладаємо в цій темі.

Висловлюємо подяку Наталії, за те, що знайшла час в своєму насиченому графіку тренувань і завітала до Кривого Рогу і ДонНУЕТ, та надала нам можливість поринути, хоча б у своїй уяві, в справжню засніжену зиму.

Всім практикуючим спортсменам та початківцям, лижникам та сноубордистам,  студентам та викладачам бажаємо нових яскравих вражень цієї зими!

наша гостя
наші студенти