ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Вітаємо всіх із Днем Святого Миколая! Рекомендовані

19 грудня 2017, 12:10 am

Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим. Багато церков побудовано на його честь. Святий Миколай для українського народу – чудотворець, доброчинець та чарівник. У ніч на 19 грудня, у день його пам'яті, він розносить дарунки дітям, вітає із зимою та благословляє на добрі вчинки.

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у Ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні!

www.prostopros.ru