ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Дорогі колеги!!! Рекомендовані

31 грудня 2017, 10:15 am

Ми вітаємо Вас з Новим 2018 роком! І хочемо подякувати Вам за плідну працю, за натхнення попри все, за посмішки та вогонь ваших сердець, якими Ви створювали комфорт і затишок у нашому колективі.

Ми вам бажаємо аби вдома на вас завжди чекали рідні люди, нехай вони і ви будете завжди здоровими, аби свої заробітки ви могли витрачати лише на власні вподобання та життєві задоволення.

Нехай ваша робота з кожним днем стає справою вашого життя та надихає. Нехай на роботі на вас чекають дружній колектив, допитливі студенти та фантастичні умови для творчого та професійного розвитку.

Нехай Новий рік стане часом здійснення ваших бажань, новою сходинкою у житті – бажаною та довгоочікуваною!

З Новим роком!

www.prostopros.ru