Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Дорогі колеги!!! Рекомендовані

31 грудня 2017, 10:15 am

Ми вітаємо Вас з Новим 2018 роком! І хочемо подякувати Вам за плідну працю, за натхнення попри все, за посмішки та вогонь ваших сердець, якими Ви створювали комфорт і затишок у нашому колективі.

Ми вам бажаємо аби вдома на вас завжди чекали рідні люди, нехай вони і ви будете завжди здоровими, аби свої заробітки ви могли витрачати лише на власні вподобання та життєві задоволення.

Нехай ваша робота з кожним днем стає справою вашого життя та надихає. Нехай на роботі на вас чекають дружній колектив, допитливі студенти та фантастичні умови для творчого та професійного розвитку.

Нехай Новий рік стане часом здійснення ваших бажань, новою сходинкою у житті – бажаною та довгоочікуваною!

З Новим роком!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа