Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

Провідний юрисконсульт ДонНУЕТ пройшла стажування в Законодавчому офісі штату Массачусетс (м.Бостон, США) Рекомендовані

1 лютого 2018, 3:22 pm

З 10 жовтня 2017 року до 17 листопада 2017 року Ємельянова Анна Геннадіївна, провідний юрисконсульт, асистент кафедри гуманітарних і правових дисциплін Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяла участь у стажуванні в Законодавчому офісі штату Массачусетс, що знаходиться у м. Бостон, США.

Анна вивчала досвід США щодо законодавчого процесу, правил нормотворення, створення нормативно-правових актів, залучення громадян до участі в управлінні державним справами та прийнятті рішень на різних рівнях у рамках Professional Fellows Progtram, за підтримки Американських Рад.

Під час проходження стажування Анна подала заявку та виграла проект, за умовами якого її супервайзор, пан Джейкоб Вентура, завітає до України наприкінці травня 2018 року.

Джейкоб Вентура проведе відкриту лекцію для студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, візьме участь у розширеному засіданні кафедри іноземної філології та перекладу, а також у Speaking Club, до якого планується долучити не лише студентів Університету, а й школярів з партнерських шкіл.

Розвиток міжнародного співробітництва, інтернаціональне спілкування є обов’язковими елементами успішної сучасної освіти.

www.prostopros.ru

auvm