Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

ТУРНІР З ДАРТСУ ДОННУЕТ 2018 Рекомендовані

5 березня 2018, 3:11 pm

1 березня 2018 року у ДонНУЕТ відбувся турнір з дартсу. В ньому взяли участь студенти та викладачі Університету, організовані в десять команд з трьох навчально-наукових інститутів:

• команда «Леголаз і Ко» - ННІРГБ;
  • команда «Манагери» - ННІУА;
  • команда – «Поліція мерсі» - ННІУА;
  • команда – «СаНя» - ННІЕП;
  • команда – «Глущі» - ННІУА;
  • команда – «Контур» - ННІУА;
  • команда – «Контур 2» - ННІУА;
  • команда – «УчФін» - ННІУА;
  • команда – «ДК» - співробітники;
  • команда «ДАРТsВЕЙДЕР» - співробітники.

Після п’яти турів до полуфіналу увійшли чотири найсильніші команди: «Поліція мерсі», «Контур», «УчФін» та «ДК».

В полуфіналі була дуже запекла боротьба і до фіналу потрапили найкращі та найвлучніші:

• команда «Поліція мерсі» із сумою балів у полуфіналі – 107;
  • команда «УчФін» із сумою балів у полуфіналі – 139.

У фіналі гравці кидали по п’ять дротиків і перемогу одержала команда ННІУА - «УчФін»:  Кетінг Олександр та  Яковенко Юрій. Команда переможець отримала почесну грамоту та грошовий приз.

Найрезультативнішим гравцем турніру став студент 1 курсу магістратури ННІУА – Яковенко Юрій, набрав за одну гру – 89 балів

Бажаємо нашим спортсменам наснаги та перемог у майбутньому!

Ми такі)))

Шановні, готуймося до турніру з пінг-понгу,

який відбудеться 22 березня

Responsive Photo Gallery for K2