ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Вибори голови Студентської ради ДонНУЕТ Рекомендовані

5 березня 2018, 3:19 pm

1 березня 2018 року відбулися вибори голови Студентської ради ДонНУЕТ. Виборча комісія виборів голови органу студентського самоврядування серед студентів денної форми навчання Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського зареєструвала лише одного кандидата – Пісклову Тетяну Сергіївну.

Тому вибори  проводилися з метою погодження представленого кандидата зі студентським колективом.

Результати голосування розподілились наступним чином:

• «ЗА» - 47 голосів, що складає 94% від загальної кількості зареєстрованих студентів;
  • «Проти» - 3 голоси, що складає 6% від загальної кількості зареєстрованих студентів.

Згідно підсумків голосування, виборча комісія  призначила Пісклову Тетяну Сергіївну головою Студентської ради ДонНУЕТ. Протокол засідання виборчої комісії додається. pdf Протокол засідання виборчої комісії (215 KB)

Вітаємо Тетяну з призначенням на посаду та бажаємо наснаги та продуктивної роботи!

Вибори 1
Вибори 2