Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

День Державного Прапора України Рекомендовані

22 серпня 2018, 8:37 pm

Щороку 23 серпня в Україні відзначається День державного прапора України.

Свято було засновано 14 років тому президентом Леонідом Кучмою. Однак історія українського прапора почалася задовго до цього.

Першим задокументованим використанням жовтого та синього кольорів був герб Львівської землі. А ось перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора 22 березня 1918 року, коли Центральна Рада прийняла Закон, затвердивши поєднання жовтого і блакитного кольорів як прапору Української Народної Республіки.

23 серпня 1991 року, після провалу путчу в Москві, група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон про Державний прапор України, яким національний прапор затверджувався в якості державного. Згідно з популярною інтерпретацією, жовтий колір символізує пшеничні поля, а синій — небо над ними.

Досі тривають суперечки про те, який колір прапора повинен бути вгорі - жовтий або блакитний. Деякі історики говорять про те, що спочатку використовувався жовто-блакитний прапор, проте інші вважають що в часи УНР використовувалися обидва варіанти.

www.prostopros.ru

auvm