ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Експертна думка: Пальне дорожчає

30 листопада -0001, 2:02 am
Категорія Новини

8 жовтня 2018 року кандидат економічних наук, доцент Світлана Василівна Волошина, завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, виступила з експертною думкою у телевізійній передачі «Цей день» на криворізькому телеканалі Рудана.

Один із сюжетів програми був присвячений проблемі невпинного подорожчання пального. Гривня падає, а ціни на бензин стрімко ідуть угору. Як сприймають місцеві водії та автоперевізники щотижневе здорожчання пального, висвітлено у сюжеті.

Відповідаючи на питання журналістів, Світлана Волошина зазначила, що оскільки йдеться про монополістичний ринок, супротив споживачів пального мало впливає на ціни на паливо. І саме держава має зайняти більш активну позицію в цьому питанні. Ціни на паливо для кінцевих споживачів знаходятся у прмій залежності від цін на сировину та флуктуацій валютних курсів. А оскільки останнім часом світові ціни на нафту мають тенденцію до зниження, то навіть незначне здорожчання валюти в Україні не мало б стати підставою для такого стрімкого підвищення цін на бензин, газ та дизельне паливо.

Медіа

www.prostopros.ru