Стипендія іноземним студентам університету Hof University of Applied Sciences, Німеччина

27 липня 2017, 11:34 am Автор
Прочитано 164 разів Останнє редагування Середа, 23 серпня 2017 11:03

Університет прикладних наук Хоф (University of Applied Sciences Hof) пропонує стипендію іноземним студентам. Ціль стипендії - фінансова підтримка іноземних студентів в оплаті витрат на життя та навчальні матеріали під час навчання в університеті.

Дедлайн: 27 жовтня 2017

Де: Хоф, Німеччина

Грант: 100,00 € - 659,00 € в місяць

Університет прикладних наук Хоф (University of Applied Sciences Hof), заснований у 1994 році, є професійним університетом бізнесу, медіа та техніки в Баварії, Німеччина. Університет пропонує стипендію іноземним студентам. Ціль стипендії - фінансова підтримка іноземних студентів в оплаті витрат на життя та навчальні матеріали під час навчання в університеті.

Розмір стипендії залежить від фінансування, визначеного на конкретний семестр. Стипендія може бути від 100,00 € до 659,00 € в місяць.

Вимоги до кандидатів:

• Стипендії можуть отримати іноземні студенти, які навчаються на одній з програм університету Hof University of Applied Sciences на час навчання (студенти програми подвійних дипломів також можуть подати заявку, студенти за обміном не можуть подати заявку);
  • Студенти повинні мати відмінну академічну успішність;
  • Стипендії можуть отримати іноземні студенти, які мають фінансову потребу;
  • Студенти, які вже отримують стипендії або грант, не можуть претендувати на дану стипендію.

Для отримання стипендії необхідно:

• Заповнити заявку
  • Заповнити декларацію
  • Надати підтвердження зарахування на навчання в університеті Університету прикладних наук Хоф
  • Ведомість з оцінками (з перекладом на німецькій або англійській)
  • Коротке резюме
  • Копія паспорта

Біль детальна інформація знаходиться на сайті університету