Науково-педагогічне стажування у Німеччині в Міжнародному університеті Шиллера (кампус в Гaйдельберзі)

27 липня 2017, 11:34 am Автор 
Прочитано 1669 разів Останнє редагування П'ятниця, 09 листопада 2018 01:03

Шановні викладачі та аспіранти! Запрошуємо бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Гaйдельберзі) «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера».

 

Дедлайн: 25 травня 2017 р.

 

Коли: 4-14 серпня 2017 р.

 

Сертифікат на 108 годин.

 

 

Програма стажування

 

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера (36 годин).

 

Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду (36 годин).

 

Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера (36 годин).

 

Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує

туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

 

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ

Львів-Краків-Вроцлав-Мангейм-Гайдельберг-Баден-Баден(факультатив)-

Франфуркт-на-Майні(факультатив)-Страсбург-Штутгарт-Мюнхен-Зальцбург-Відень-Буда/пешт-Львів

 

1 день. 4 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Переїзд у Краків. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Поселення в готель на шляху до Вроцлава (в Катовіце). Ночівля.

 

2 день. 5 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд у Вроцлав. Самостійна позааудиторна робота. Нічний переїзд в Мангейм.

 

3 день. 6 серпня. Неділя. Прибуття в Мангейм. Відпочинок. Поселення в готель. Самостійна позааудиторна робота. Ночівля.

 

4 день. 7 серпня. Понеділок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Баден-Баден. Ночівля.

 

5 день. 8 серпня. Вівторок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Франкфурт-на-Майні. Ночівля.

 

6 день. 9 серпня. Середа. Cніданок. Стажування (самостійна робота з бібліотечним фондом). Культурна програма: відвідування Страсбурга. Ночівля

 

7 день. 10 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (аудиторна робота). Культурна програма: відвідування Штутгарта. Поселення в готель. Ночівля.

 

8 день. 11 серпня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. Самостійна позааудиторна робота. Переїзд у Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Зальцбурга.

 

9 день. 12 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд в Зальцбург. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Відня.

 

10 день. 13 серпня. Неділя. Сніданок. Виселення з готелю. Самостійна позааудиторна робота та вільний час у Відні. Переїзд у Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд до Львова.

 

11 день. 14 серпня. Понеділок. Прибуття вранці до Львова. 8 ночей у готелях, 2 нічні переїзди

 

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Більш детальна інформація знаходиться в інформаційному листі.

 

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається:

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Максименко Ірина

 

тел: +38 (068) 955 - 22 - 67

Оцініть матеріал!
(0 голосів)