Пост-док в Єльському університеті в області історії і політичних наук

7 лютого 2018, 10:16 am Автор

Запрошуємо вчених подаватися на дослідницькі стипендії ім. Henry Chauncey Jr. в Єльському університеті. Стипендіати працюватимуть з активним академічною спільнотою докторантів і докторантів, а також з викладачами Єльського університету з історії, політології та інших дисциплін.

Дедлайн: 15.02.2018

Тип гранту: Навчання за кордоном;

Мета стипендії - надати фінансову допомогу вченим усього світу.

З моменту свого заснування в 1701 році Єль був присвячений розширенню і обміну знаннями, натхненні інновацій та збереженню культурної та наукової інформації для майбутніх поколінь.

Опис стипендії:

• Крайній термін подачі заявок: 15 февраля 2018 року
  • Рівень: Стипендії доступні для продовження постдокторські програми.
  • Розмір стипендії: зарплата становить 55 000 доларів США плюс 5 000 доларів США на покриття витрат на дослідження.
  • Громадянство: Вчені з усього світу можуть подати заявку на участь в цьому стипендії.
  • Кількість стипендій: доступно до трьох позицій.

Право на отримання стипендії:

Кандидати повинні мати недавно захищену кандидатську ступінь у відповідній області. Кондідатская повинна бути захищена до 1 вересня 2018 року. Передбачається, що стипендіати будуть використовувати свій час в Єльському університеті для проведення оригінальних досліджень і підготовки рукописів до публікації. Пост-докторанти можуть викладати невеликі семінари за бажанням.

Вимоги до англійської мови: всім відвідувачам Exchange J-1 потрібно, щоб Державний департамент мав достатній рівень володіння англійською мовою для успішної участі в їх академічній програмі і для повсякденної роботи в Сполучених Штатах. Кандидати повинні відповідати всім критеріям для англійської мови.

Процедура подачі заявки:

Повна заявка складається з:

• CV
  • Реферат вашого дослідного пропозиції на 100 слів.
  • Ваше дослідницьку пропозицію на 1000 слів.
  • Три рекомендаційні листи.
  • Два зразка академічного письма, наприклад глав дисертації або статей в наукових журналах

Більш детальна інформація знаходиться на сайті https://iss.yale.edu