Валентин Поставнічев

Валентин Поставнічев

Вчена рада

17 листопада 2017, 10:41 am
Вчена рада – колегіальний орган, що здійснює свою діяльність відповідно до Закону «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року №1556-VII і Положення про Вчену раду Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського і створюється для вирішення найважливіших питань діяльності Університету.
 
Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 504в
+ 38 (056) 409 - 77 - 87
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Голова Вченої ради - Чернега Оксана Богданівна
Учений секретар Вченої ради - Шапран Дар’я Петрівна
 

Основні завдання і функції Вченої ради:

  • подання до Конференції трудового колективу університету проекту Статуту ДонНУЕТу, а також змін і доповнень до нього;
  • ухвалення фінансових планів і звітів університету;
  • подання пропозицій ректору ДонНУЕТу щодо призначення та звільнення з посади проректорів, директорів навчально-наукових інститутів, директора бібліотеки та головного бухгалтера;
  • обрання на посаду таємним голосуванням завідувачів кафедр;
  • ухвалення навчальних програм та навчальних планів;
  • ухвалення рішень з питань організації навчально-виховного процесу;
  • ухвалення основних напрямів наукових досліджень;
  • оцінка науково-педагогічної діяльності структурних підрозділів;
  • ухвалення рішень щодо кандидатур для присвоєння вчених звань доцента, професора.

Положення про Вчену раду Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

ПОРЯДОК ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ НАУКОВИМ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

 

Склад Вченої ради ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського

  • Арутюнова Тереза Андріївна – головний бухгалтер
  • Бавико Олександр Євгенович – завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, доктор економічних наук
  • Бочарова Юлія Геннадіївна – директор навчально-наукового інституту економіки та підприємництва, кандидат економічних наук
  • Возняк Андрій Васильович – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, кандидат технічних наук
  • Гакова Міра Володимирівна – викладач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, аспірант
  • Горіна Анна Олександрівна – в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки та туризму, доктор економічних наук
  • Горяйнова Юлія Артурівна – доцент кафедри технології у ресторанному господарстві та готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук
  • Ґудзь Юрій Федорович – доцент кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук
  • Дорофєєва Христина Михайлівна – старший викладач кафедри міжнародної економіки та туризму, кандидат економічних наук
  • Зиза Олена Олександрівна – доцент кафедри економіки, кандидат економічних наук
  • Карабаза Ірина Анатоліївна – доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидат економічних наук
  • Каминський Павло Дмитрович – директор навчально-наукового інституту управління та публічного адміністрування, кандидат економічних наук
  • Кожухова Тетяна Валеріївна – завідувач кафедри обліку та аудиту, кандидат економічних наук
  • Колодяжна Ірина Вікторівна – директор навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності, кандидат економічних наук
  • Коренець Юрій Миколайович – директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу
  • Мачихін Сергій – голова студентського самоврядування
  • Никифоров Радіон Петрович – перший проректор, кандидат технічних наук
  • Остапенко Світлана Анатоліївна – завідувач кафедри іноземної філології та перекладу, кандидат педагогічних наук
  • Романуха Олександр Миколайович – голова первинної профспілкової організації ДонНУЕТ, доцент кафедри українознавства кандидат історичних наук
  • Сімакова Ольга Олександрівна – доцент кафедри технології у ресторанному господарстві та готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук
  • Суслова Лариса Віталіївна – начальник відділу кадрів
  • Трифонова Дар’я – член студентського самоврядування
  • Хорольський Валентин Петрович – професор кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, доктор технічних наук
  • Чернега Оксана Богданівна – в.о. ректора, доктор економічних наук, професор
  • Шапран Дар’я Петрівна – учений секретар Вченої ради, кандидат філологічних наук
  • Шерстюкова Каріна Юріївна – директор Маріупольського коледжу ДонНУЕТ, кандидат економічних наук
  • Шишкін Євген Євгенович – директор Краматорського коледжу ДонНУЕТ
  • Шульженко Ігор Владиславович – завідувач кафедри гуманітарних і правових дисциплін, кандидат юридичних наук
  • Янковський Валерій – член студентського самоврядування

folder ПОСТАНОВИ ВЧЕНОЇ РАДИ ДонНУЕТ

День Європейських мов в ДонНУЕТ

29 вересня 2017, 2:52 pm

27 вересня 2017 року у стінах ДонНУЕТ відзначався День Європейських мов.

На свято були запрошені студенти першого курсу та учні КЗШ №8, КСШ №107 з поглибленим вивченням англійської мови та Криворізька гімназія №91.

Під час урочистої частини були представлені наукові та творчі здобутки студентів ДонНУЕТ.

ФІН-17ск_Н

25 вересня 2017, 1:21 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Філософія, політологія, соціологія К. В. Ніколенко лк акт. зал

14.00-15.20

4

Риторика С. К. Ревуцька лк 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І. В. Шульженко лк 314

10.30-11.50

2

Вища математика, статистика Т. В. Квітка пр 505

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності В. М. Серебренников лк 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право О. В. Гігін пр 408

10.30-11.50

2

Економічна теорія (Політекономія, макро- мікроекономіка) К. С. Москаленко пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика, статистика С. О. Тернов лк 402

14.00-15.20

4

Теорія ймовірності О. К. Копайгора пр 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-17Ма_Н

25 вересня 2017, 1:21 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

Фінансовий менеджмент М. О. Юнацький лк 311

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Страховий менеджмент Н. О. Слободянюк лк 408

15.30-16.50

5

Бюджетний менеджмент Н. О. Слободянюк лк 408

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Фінансовий менеджмент М. О. Юнацький   308

14.00-15.20

4

Ринок фінансових послуг Ю. Ф. Гудзь лк 506

15.30-16.50

5

Ринок фінансових послуг Ю. Ф. Гудзь пр 506

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Страховий менеджмент М. О. Коніна пр 407

15.30-16.50

5

Бюджетний менеджмент М. О. Коніна пр 407

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Фін-17_Н

25 вересня 2017, 1:20 pm

Завантажити розклад

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 313

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка лк 313

10.30-11.50

2

Інформатиката інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Іноземна мова А. І. Покулевька пр 407

12.30-13.50

3

Історія укранської державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

10.30-11.50

2

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Іноземна мова С. О. Остапенко пр 407

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов пр 309

12.30-13.50

3

Філософія К. В. Ніколенко пр 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

        pdf Фін 17 Н (80 KB)

ФІН-16с_Н

25 вересня 2017, 1:19 pm

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Державні фінанси М. О. Юнацький пр 502

10.30-11.50

2

Менеджмент Н. С. Іванова лк 408

12.30-13.50

3

Державні фінанси М. О. Юнацький лк 402

14.00-15.20

4

Економіка підприємства С. О. Єрмак лк 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент М. В. Гакова пр 401

12.30-13.50

3

Економічний аналіз С. В. Волошина лк 232

14.00-15.20

4

Економічний аналіз Д. Р. Калініченко пр 311

15.30-16.50

5

Психологія та конфліктологія Ю. К. Власенко лк 403

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління персоналом М. В. Гакова пр 311

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Управління персоналом Н. С. Іванова пр 506

12.30-13.50

3

Управління персоналом М. В. Гакова пр 311

14.00-15.20

4

Психологія та конфліктологія Ю. К. Власенко пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 314

12.30-13.50

3

Державні фінанси М. О. Юнацький пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-16_Н

25 вересня 2017, 1:18 pm

  pdf Завантажити розклад (76 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Мікроекономіка А. В. Скубіліна пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Теорія ймовірності В. М. Серебренников лк 505

10.30-11.50

2

Господарське право І. В. Шульженко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Статистика С. О. Тернов лк 232

10.30-11.50

2

Господарське право І. В. Шульженко пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Статистика Т. В. Квітка пр 311

15.30-16.50

5

Мікроекономіка О. О. Зиза лк 314

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Теорія ймовірності О. К. Копайгора пр 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-15_Н

25 вересня 2017, 1:18 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Державні фінанси М. О. Юнацький пр 502

10.30-11.50

2

Менеджмент Н. С. Іванова лк 408

12.30-13.50

3

Державні фінанси М. О. Юнацький лк 402

14.00-15.20

4

Економіка підприємства С. О. Єрмак лк 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент М. В. Гакова пр 401

12.30-13.50

3

Економічний аналіз С. В. Волошина лк 232

14.00-15.20

4

Економічний аналіз Д. Р. Калініченко пр 311

15.30-16.50

5

Психологія та конфліктологія Ю. К. Власенко лк 403

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління персоналом М. В. Гакова пр 311

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Управління персоналом Н. С. Іванова пр 506

12.30-13.50

3

Управління персоналом М. В. Гакова пр 311

14.00-15.20

4

Психологія та конфліктологія Ю. К. Власенко пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 314

12.30-13.50

3

Державні фінанси М. О. Юнацький пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-14_Н

25 вересня 2017, 1:17 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Фінансовий облік Л. Я. Шевченко лк 314

14.00-15.20

4

Банківські операції О. В. Нєізвестна лк 311

15.30-16.50

5

Банківська система О. В. Нєізвестна лк 507

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Податкова система Т. Д. Косова лк 507

14.00-15.20

4

Податкова система М. О. Коніна пр 507

15.30-16.50

5

Казначейська справа М. О. Юнацький пр 507

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Страхові послуги О. В. Нєізвестна лк 313

14.00-15.20

4

Страхові послуги О. В. Нєізвестна пр 313

15.30-16.50

5

Банківська система О. В. Нєізвестна пр 313

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Казначейська справа М. О. Юнацький лк 507

10.30-11.50

2

Фінансовий облік О. С. Роєва пр 507

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ПУА-17Ма_Н

25 вересня 2017, 1:16 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

Публічне адміністрування Орлов лк 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Публічне адміністрування М. В. Гакова пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Стратегічне управління І. В. Шаповалова пр 504/4

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Конституція та врядування Ю. К. Власенко лк 504/2

12.30-13.50

3

Державне регулювання економіки та економічна політика О. О. Зиза лк 504/2

14.00-15.20

4

Стратегічне управління Н. С. Іванова лк 504/4

15.30-16.50

5

Конституція та врядування Ю. К. Власенко пр 504/2

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Державне регулювання економіки та економічна політика О. О. Зиза пр 315

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17ск_Н

25 вересня 2017, 1:15 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Філософія, політологія, соціологія К. В. Ніколенко лк акт. зал

14.00-15.20

4

Риторика С. К. Ревуцька лк 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І. В. Шульженко лк 314

10.30-11.50

2

Вища математика, статистика Т. В. Квітка пр 505

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності В. М. Серебренников лк 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право О. В. Гігін пр 408

10.30-11.50

2

Економічна теорія (Політекономія, макро- мікроекономіка) К. С. Москаленко пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика, статистика С. О. Тернов лк 402

14.00-15.20

4

Теорія ймовірності О. К. Копайгора пр 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17Ма_Н

25 вересня 2017, 1:14 pm

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами О. С. Роєва пр 510

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами М. Т. Шендгригоренко лк 407

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік зовнішньоекономічної діяльності Т. В. Кожухова пр акт. зал

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Методологія наукових досліджень Резніченко пр 103

15.30-16.50

5

Облік зовнішньоекономічної діяльності Т. В. Кожухова лк 503

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Методологія наукових досліджень О. Є. Бавико лк 103

12.30-13.50

3

Організація обліку Т. В. Кожухова лк 503

14.00-15.20

4

Організація обліку Т. В. Кожухова пр 503

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17_Н

25 вересня 2017, 1:14 pm

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 313

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка лк 313

10.30-11.50

2

Інформатиката інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Іноземна мова А. І. Покулевька пр 407

12.30-13.50

3

Історія укранської державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

10.30-11.50

2

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Іноземна мова С. О. Остапенко пр 407

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов пр 309

12.30-13.50

3

Філософія К. В. Ніколенко пр 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-16с_Н

25 вересня 2017, 1:12 pm

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Облікова політика Л. Я. Шевченко лк 510

10.30-11.50

2

Фінансовий облік ІІ О. С. Роєва пр 510

12.30-13.50

3

Менеджмент Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Економіка підприємства С. О. Єрмак лк 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 101

10.30-11.50

2

Аудит М. Т. Шендгригоренко лк 232

12.30-13.50

3

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 401

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Аудит М. Т. Шендгригоренко лк 510

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Облікова політика Л. Я. Шевченко пр 505

15.30-16.50

5

Аудит Кондратюк пр 510

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Фінансовий облік ІІ Л. Я. Шевченко лк 401

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 313

14.00-15.20

4

Менеджмент М. В. Гакова пр 510

15.30-16.50

5

    пр 232

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Управління персоналом М. В. Гакова пр 503

12.30-13.50

3

Фінансовий облік ІІ О. С. Роєва пр 308

14.00-15.20

4

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 401

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-16_Н

25 вересня 2017, 1:12 pm

  pdf Завантажити розклад (76 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Мікроекономіка А. В. Скубіліна пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Теорія ймовірності В. М. Серебренников лк 505

10.30-11.50

2

Господарське право І. В. Шульженко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Статистика С. О. Тернов лк 232

10.30-11.50

2

Господарське право І. В. Шульженко пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Статистика Т. В. Квітка пр 311

15.30-16.50

5

Мікроекономіка О. О. Зиза лк 314

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Теорія ймовірності О. К. Копайгора пр 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОА-15_Н

25 вересня 2017, 1:11 pm

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Облікова політика Л. Я. Шевченко лк 510

10.30-11.50

2

Фінансовий облік ІІ О. С. Роєва пр 510

12.30-13.50

3

Менеджмент Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Економіка підприємства С. О. Єрмак лк 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 101

10.30-11.50

2

Аудит М. Т. Шендгригоренко лк 232

12.30-13.50

3

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 401

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Аудит М. Т. Шендгригоренко лк 510

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Облікова політика Л. Я. Шевченко пр 505

15.30-16.50

5

Аудит Кондратюк пр 510

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Фінансовий облік ІІ Л. Я. Шевченко лк 401

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 313

14.00-15.20

4

Менеджмент М. В. Гакова пр 510

15.30-16.50

5

    пр 232

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Управління персоналом М. В. Гакова пр 503

12.30-13.50

3

Фінансовий облік ІІ О. С. Роєва пр 308

14.00-15.20

4

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 401

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОА-14_Н

25 вересня 2017, 1:10 pm

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Аудит Кондратюк пр 512/3

10.30-11.50

2

Аудит Кондратюк пр 512/3

12.30-13.50

3

Звітність підприємства Ю. В. Штик лк 512/3

14.00-15.20

4

Обгрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків Л. Д. Костакова пр 512/3

15.30-16.50

5

Аудит М. Т. Шендригоренко лк 512/3

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 512/3

15.30-16.50

5

Звітність підприємства О. С. Роєва пр 512/3

17.00-18.20

6

Облік і звітність в оподаткувнні О. С. Роєва пр 512/3

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 512/3

14.00-15.20

4

Обгрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків С. Г. Лисевич лк 512/3

15.30-16.50

5

Облік і звітність у банках Л. Я. Шевченко пр 512/3

17.00-18.20

6

Облік і звітність в оподаткувнні Ю. В. Штик лк 512/3

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Облік і звітність у банках Л. Я. Шевченко лк 512/3

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Облік і звітність в оподаткувнні О. С. Роєва пр 512/3

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МТ-15_Н

25 вересня 2017, 1:09 pm

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Маркетингове ціноутворення В. В. Барабанова лк 313

12.30-13.50

3

Маркетинг О. М. Данкєєва пр 308

14.00-15.20

4

Економіка підприємства С. О. Єрмак лк 313

15.30-16.50

5

Мерчандайзинг О. В. Булгакова лк 506

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом М. В. Гакова пр 313

14.00-15.20

4

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 232

15.30-16.50

5

Маркетингове ціноутворення М. О. Водяник пр 505

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Мерчандайзинг О. М. Данкєєва пр 308

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 313

14.00-15.20

4

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 401

15.30-16.50

5

Маркетинг І. А. Карабаза лк 313

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Інтернет маркетинг М. О. Водяник пр 313

14.00-15.20

4

Інтернет маркетинг О. В. Булгакова лк 402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МТ-14_Н

25 вересня 2017, 1:08 pm

  pdf Завантажити розклад (72 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Фінансовий облік Л. Я. Шевченко лк 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Фінансовий облік О. С. Роєва пр 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17Ма_Н

25 вересня 2017, 1:08 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

Публічне адміністрування Орлов лк 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Публічне адміністрування М. В. Гакова пр 505

15.30-16.50

5

Управління якістю І. В. Шаповалова пр 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Стратегічне управління І. В. Шаповалова пр 504/4

12.30-13.50

3

Менеджмент організацій І. В. Шаповалова пр 504/4

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Логістичний менеджмент М. В. Гакова пр 504/4

12.30-13.50

3

Управління якістю О. В. Булгакова лк 504/4

14.00-15.20

4

Стратегічне управління Н. С. Іванова лк 504/4

15.30-16.50

5

Менеджмент організацій Н. М. Ястремська лк 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Логістичний менеджмент В. В. Барабанова лк 504/4

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17_Н

25 вересня 2017, 1:07 pm

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О. К. Копайгора пр 308

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 402

10.30-11.50

2

Вища математика В. М. Серебренніков лк 314

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова

І. Ю.Сіняговська

А. І. Покулевька

пр

506

309

12.30-13.50

3

Вища математика В. М. Серебренніков пр 314

14.00-15.20

4

Політекономія К. С. Москаленко пр 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 314

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Іноземна мова

І. Ю.Сіняговська

А. І. Покулевька

пр

506

309

10.30-11.50

2

Філософія К. В. Ніколенко пр 407

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17 ск_Н

25 вересня 2017, 1:06 pm

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Філософія, політологія, соціологія К. В. Ніколенко лк акт. зал

14.00-15.20

4

Риторика С. К. Ревуцька лк 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І. В. Шульженко лк 314

10.30-11.50

2

Вища математика, статистика О. К. Копайгора пр 232

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності В. М. Серебренников лк 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право О. В. Гігін пр 408

10.30-11.50

2

Економічна теорія (Політекономія, макро- мікроекономіка) А. В. Скубіліна пр 232

12.30-13.50

3

Державне та регіональне управління О. В. Гігін лк 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Теорія ймовірності В. М. Серебренников пр 505

12.30-13.50

3

Державне та регіональне управління О. В. Гігін лк акт. зал

14.00-15.20

4

Вища математика, статистика С. О. Тернов лк 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-16ск_Н

25 вересня 2017, 1:05 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Трудове право І. В. Шульженко лк 403

10.30-11.50

2

Маркетинг О. М. Данкєєва лк 402

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Теорія організації Н. М. Ястремська лк 503

12.30-13.50

3

Управління персоналом М. В. Гакова пр 313

14.00-15.20

4

Теорія організації І. В. Шаповалова пр 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Трудове право І. В. Шульженко пр 232

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Економіка і фінанси підприємства Л. Д. Костакова пр 510

10.30-11.50

2

Маркетинг О. В. Булгакова лк акт. зал

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 313

14.00-15.20

4

Теорія організації Н. М. Ястремська лк 101

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Економіка і фінанси підприємства Л. Д. Костакова пр 101

10.30-11.50

2

Економіка і фінанси підприємства С. О. Єрмак лк акт. зал

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-16_Н

25 вересня 2017, 1:04 pm

  pdf Завантажити розклад (77 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Мікроекономіка А. В. Скубіліна пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Теорія ймовірності В. М. Серебренников лк 505

10.30-11.50

2

Господарське право І. В. Шульженко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Статистика С. О. Тернов лк 232

10.30-11.50

2

Господарське право І. В. Шульженко пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Державне та регіональне управління О. В. Гігін лк 510

14.00-15.20

4

Статистика Т. В. Квітка пр 311

15.30-16.50

5

Мікроекономіка О. О. Зиза лк 314

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Теорія ймовірності В. М. Серебренников пр 505

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Державне та регіональне управління О. В. Гігін лк акт. зал

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-14_Н

25 вересня 2017, 1:03 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Фінансовий облік Л. Я. Шевченко лк 314

14.00-15.20

4

Маркетинг підприємства В. В. Барабанова лк 407

15.30-16.50

5

Електронний маркетинг В. В. Барабанова лк 407

17.00-18.20

6

    лк 407

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Менеджмент підприємства Н. М. Ястремська лк 503

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Моделювання суспільно-історичних процесів О. М. Романуха пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Електронний маркетинг М. О. Водяник пр 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Моделювання суспільно-історичних процесів О. М. Романуха лк 507

12.30-13.50

3

Менеджмент підприємства І. В. Шаповалова пр 503

14.00-15.20

4

Фінансовий облік О. С. Роєва пр 403

15.30-16.50

5

Маркетинг підприємства М. О. Водяник пр 403

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МК-17Ма_Н

25 вересня 2017, 1:02 pm

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Експертиза товарів О. Є. Бавико лк 103

12.30-13.50

3

Експертиза товарів М. Є. Бондарчук пр 103

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Товарна інноваційна політика М. О. Водяник пр 504/4

14.00-15.20

4

Товарна інноваційна політика В. В. Барабанова лк 504/4

15.30-16.50

5

Управління якістю І. В. Шаповалова пр 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Стратегічне управління І. В. Шаповалова пр 504/4

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Логістичний менеджмент І. В. Гакова пр 504/4

12.30-13.50

3

Управління якістю О. В. Булгакова лк 504/4

14.00-15.20

4

Стратегічне управління Н. С. Іванова лк 504/4

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Логістичний менеджмент В. В. Барабанова лк 504/4

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МК-17_Н

25 вересня 2017, 1:02 pm

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О. К. Копайгора пр 308

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 402

10.30-11.50

2

Вища математика В. М. Серебренніков лк 314

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика В. М. Серебренніков пр 314

14.00-15.20

4

Політекономія К. С. Москаленко пр 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 314

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Філософія К. В. Ніколенко пр 407

12.30-13.50

3

Іноземна мова О. М. Бондаревська пр акт. зал

14.00-15.20

4

Іноземна мова О. М. Бондаревська пр 308

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МК-17 ск_Н

25 вересня 2017, 1:01 pm

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Філософія, політологія, соціологія К. В. Ніколенко лк акт. зал

14.00-15.20

4

Риторика С. К. Ревуцька лк 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І. В. Шульженко лк 314

10.30-11.50

2

Вища математика, статистика О. К. Копайгора пр 232

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності В. М. Серебренников лк 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право О. В. Гігін пр 408

10.30-11.50

2

Економічна теорія (Політекономія, макро- мікроекономіка) А. В. Скубіліна пр 232

12.30-13.50

3

Державне та регіональне управління О. В. Гігін лк 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Теорія ймовірності В. М. Серебренников пр 505

12.30-13.50

3

Державне та регіональне управління О. В. Гігін лк акт. зал

14.00-15.20

4

Вища математика, статистика С. О. Тернов лк 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
           

МК-16СК_Н

25 вересня 2017, 1:00 pm

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Маркетингове ціноутворення В. В. Барабанова лк 313

12.30-13.50

3

Маркетинг О. М. Данкєєва пр 308

14.00-15.20

4

Економіка підприємства С. О. Єрмак лк 313

15.30-16.50

5

Мерчандайзинг О. В. Булгакова лк 506

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом М. В. Гакова пр 313

14.00-15.20

4

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 232

15.30-16.50

5

Маркетингове ціноутворення М. О. Водяник пр 505

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Мерчандайзинг О. М. Данкєєва пр 308

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 313

14.00-15.20

4

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 401

15.30-16.50

5

Маркетинг І. А. Карабаза лк 313

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Інтернет маркетинг М. О. Водяник пр 313

14.00-15.20

4

Інтернет маркетинг О. В. Булгакова лк 402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ЛОГ-15_Н

25 вересня 2017, 12:59 pm

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Трудове право І. В. Шульженко лк 403

10.30-11.50

2

Маркетинг О. М. Данкєєва пр 402

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Теорія організації Н. М. Ястремська лк 503

12.30-13.50

3

Управління персоналом М. В. Гакова пр 313

14.00-15.20

4

Теорія організації І. В. Шаповалова пр 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Трудове право І. В. Шульженко пр 232

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Економіка і фінанси підприємства Л. Д. Костакова пр 510

10.30-11.50

2

Маркетинг О. В. Булгакова лк акт. зал

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 313

14.00-15.20

4

Теорія організації Н. М. Ястремська лк 101

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Економіка і фінанси підприємства Л. Д. Костакова пр 101

10.30-11.50

2

Економіка і фінанси підприємства С. О. Єрмак лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6