Менеджмент якості

Категорія Про Університет

Національна доктрина розвитку освіти одним з пріоритетів вбачає постійне підвищення якості освіти, оновлення її змісту та форм організації навчально-виховного процесу з метою розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина України, виховання покоління людей, здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати й примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну та правову державу як невід'ємну складову європейської та світової спільноти.

ДонНУЕТ постійно удосконалює внутрішні процеси забезпечення якості освітньої діяльності і невпинно формує цілісну систему менеджменту якості.

pdf Політика в сфері якості (149 KB)

pdf Положення про Раду з якості (2.52 MB)

pdf Організаційна структура системи менеджменту якості ДонНУЕТ (66 KB)

folder Рейтинг успішності студентів ДонНУЕТ за 2 семестр 2016-2017 н.р.