Відділ по роботі зі студентами

Відділ по роботі зі студентами – структурний підрозділ ДонНУЕТ, мета діяльності якого полягає у створенні умов для розвитку  особистості, формування здатностей творчо мислити й активно діяти, сприянні гармонійному розвитку студентів, допомозі в інтеграції їх до академічної спільноти, поширенні в студентському середовищі університетських традицій.

Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 409

+ 38 (056) 409 - 77 – 91

Провідний фахівець з практики та працевлаштування

Основними завданнями відділу по роботі зі студентами є:

• допомога та участь в проведенні загальноуніверситетських заходів;
  • дорадництво у створенні та діяльності студентських організацій;
  • збір, аналіз та поширення інформації про студентські акції та ініціативи;
  • координування зусиль щодо соціального захисту студентів;
  • сприяння розвитку студентського самоврядування;
  • організаційна підтримка студентських акцій;
  • сприяння у працевлаштуванні;
  • організація практичної підготовки здобувачів вищої освіти;
  • розробка та здійснення заходів організаційного і методичного характеру, що спрямовані на забезпечення ефективного функціонування й вдосконалення Системи менеджменту якості Університету.

pdf Положення про відділ по роботі зі студентами (690 KB)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів