Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи є структурним підрозділом навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму ДонНУЕТ.

Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи є випусковою та забезпечує підготовку та підвищення кваліфікації фахівців усіх ступенів вищої освіти («Бакалавр», «Магістр») для національної економіки та зарубіжних країн за спеціальностями:

• 181 "Харчові технології"
  • 241 "Готельно-ресторанна справа"

Кафедра є однією з провідних кафедр Університету, діяльність якої спрямована на забезпечення професійної та практичної підготовки фахівців для закладів ресторанного та готельного господарства і харчової промисловості.

Завідувач кафедри – к.т.н., доцент Никифоров Радіон Петрович

Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 509

+38 (098) 042-25-11

DSC 5301

pdf Положення про кафедру технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи (494 KB)

У 1963 році почалося формування педагогічного колективу кафедри технології та організації громадського харчування для викладання спеціальних дисциплін, які забезпечували фахову підготовку інженерів-технологів – технології, організації, управління, проектування, санітарії та гігієни. У 1966 році відбувся розподіл кафедри на дві профілюючі: технології виробництва продукції громадського харчування та організації громадського харчування.  В 2000 році кафедра об’єднала три кафедри і отримала назву «Кафедра технології, мікробіології і хімії продуктів харчування». В 2001 році кафедра була розділена на дві кафедри і отримала назву «Кафедра технології харчування». З жовтня 2014 року викладачі кафедри продовжили свою роботу у м. Кривий Ріг за новою адресою розташування ДонНУЕТ.

Кафедрою забезпечується організація та проведення навчального процесу із наступних навчальних дисциплін:

• Барна справа та організація роботи сомельє
  • Громадське будівництво та інженерне обладнання будівель
  • Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень, закладів готельно-ресторанного бізнесу
  • Інфраструктура готельного і ресторанного господарства
  • Комп'ютерне технологічне проектування
  • Кулінарна майстерність
  • Кулінарне мистецтво країн світу
  • Мікробіологія та товарознавство
  • Основи кулінарної майстерності
  • Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність
  • Організація готельного господарства