Навчально-науковий інститут ресторанно-готельного бізнесу та туризму

Навчально-науковий інститут ресторанно-готельного бізнесу та туризму (ННІРГБТ) Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського є структурним підрозділом Університету, який здійснює освітню, наукову, методичну та організаційну діяльність, пов’язану із підготовкою фахівців усіх ступенів вищої освіти («Бакалавр», «Магістр») для національної економіки та зарубіжних країн за спеціальностями:

• 133 Галузеве машинобудування
  • 142 Енергетичне машинобудування
  • 181 Харчові технології
  • 241 Готельно-ресторанна справа
  • 242 Туризм

Дирекція навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму

Директор – Коренець Юрій Миколайович

+38 (067) 866 - 13 - 09

pdf Положення про навчально-науковий інститут ресторанно готельного бізнесу та туризму (512 KB)

Сайт інституту

До складу інституту входять:

Загальну організацію діяльності інституту здійснює директорат у складі:

• директор – Коренець Юрій Миколайович
  • завідувач кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи – Никифоров Радіон Петрович, к.т.н., доцент
  • в.о. завідувача кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання – Омельченко Олександр Володимирович, к. т. н.
  • завідувач кафедри туризму та країнознавства – Горіна Ганна Олександрівна, д.е.н., доцент
  • вчений секретар – Назаренко Ірина Анатоліївна, к.т.н., доцент