Розумне місто: голосуй за петицію про запуск громадського транспорту від ПівдГЗК до ПівнГЗК

21 ноября 2018, 5:57 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

Шановні студенти та працівники ДонНУЕТ! Пропонуємо Вашій увазі громадську петицію про запуск автобусного маршруту від ПівдГЗК до ПівнГЗК. Голосуйте, якщо для Вас це додаткова можливість дістатися до університету комфортним чином! На всеукраїнській платформі електронного врядування і демократії  «Розумне Місто» зареєстровано відповідну петицію № 4266. Не стій осторонь - долучайся до творення комфортного міського простору!

«Розумне Місто» - інструмент розвитку партнерства між владою, громадянами та бізнесом. Йому притаманні унікальність, відкритість та незалежність. Мета проекту - створення системи РОЗУМНОГО УПРАВЛІННЯ містами та громадами.

Автор петиції про новий маршрут громадського транспорту Маршрут 228А от ЮГОКа до СЕВГОКа С.М. Чечерський аргументує доцільність цього проекту таким чином:

Практично весь громадський транспорт їздить на площу Визволення, на соцмісті і ГЗК теж живуть люди, яким потрібно добиратися на Ювілейну, 44 квартал і т.д., а також розташовані заводи гіганти "АрселорМіттал" і Південний ГЗК. Немає жодного тролейбуса на ПівдГЗК, крім тієї ж площі Визволення-ПівдГЗК. Маршрутки переповнені, їздять досить рідко (якщо взагалі зупиняються), пільг практично ніяких. Пропоную і Вашим і Нашим:

• Інгулець - пл.Визволення №302,
  • пл.Визволення - Північний ГЗК №228,
  • ПівдГЗК - ПівнГЗК №228А.

Закликаємо об'єднати наші зусилля та вивести петицію на голосування у міській раді.

(3 голосов)