Міський благодійний аукціон «Звичайне диво»

22 ноября 2018, 5:28 pm
Категория Объявления
Прочитано 1907 раз
There is no translation available.

Відділ у справах сім’ї та молоді Виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради запрошує голів студентських рад, студентські ради навчальних закладів та активну, небайдужу молодь на міський благодійний аукціон «Звичайне диво», який відбудеться 23 листопада 2018 року о 17.00 у Палаці культури «Мистецький» (площа Володимира Великого, колишній ПК імені «Артема»). Доброчинний аукціон проводиться в допомогу дитячим будинкам сімейного типу, навчально-реабілітаційному центру «Перлина» та проекту «Будинок милосердя».

Цей доброчинний захід у нашому місті вже вшосте організують спільними зусиллями виконкому Саксаганської райради, об'єднання християнських церков «Дім хліба», Криворізької спілки бджолярів «Травневий мед», підприємств, організації та небайдужих містян.

Завітайте на виставку – продаж продуктів бджільництва, господарських товарів, виробів народних майстринь і власним внеском візьміть участь у благодійності.

Відкрийте своє серце назустріч добру! Творити добро легко!

Анонс благодійного аукціону | ТРК "Рудана":

(5 голосов)