Інформація про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

30 ноября -0001, 2:02 am
Категория Объявления
There is no translation available.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 21 лютого 2019 року проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Програма І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади передбачає виконання завдань з базових дисциплін спеціальності «Готельно-ресторанна справа»: «Організація ресторанного господарства», «Організація готельного господарства», «Технології продукції ресторанного господарства», «Устаткування закладів ресторанного господарства», «Менеджмент підприємств ресторанного господарства».

Вирішення конкурсних завдань буде проведено у 2 етапи: тестування (40 тестів) і розв’язання комплексного ситуаційного завдання. Запропоновані завдання варіюються залежно від освітнього ступеню учасників олімпіади.

Оцінку конкурсних завдань здійснюватимуть кваліфіковані члени конкурсної комісії:

Никифоров Р.П. – к.т.н., доцент, зав. кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи;

Назаренко І.А. – к.т.н., доцент кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи;

Попова С.Ю. – к.т.н., доцент кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи.

Підготував доцент кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи Назаренко І.А. (Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

(5 голосов)