В ДонНУЕТ 19 лютого 2019 року проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

13 февраля 2019, 11:50 am
Категория Объявления
There is no translation available.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 19 лютого 2019 року в ауд. 510 о 14.00 буде проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

Програма олімпіади передбачає виконання чотирьох рівнів завдань: кейс (ситуаційне завдання), аналітико-розрахункова задача, тестування та бліц-опитування.

Оцінку конкурсних завдань здійснюватимуть провідні викладачі ДонНУЕТ:

Голова конкурсної комісії:

• Слободянюк Н.О. – завідувач кафедри фінансів та банківської справи, доктор економічних наук, доцент.

Члени журі:

• Нєізвєстна О.В. – в.о. директора ННІЕП, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи;
  • Юнацький М.О. – доцент кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!

(5 голосов)