В ДонНУЕТ 18 лютого 2019 року проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка»

14 февраля 2019, 5:34 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 18 лютого 2019 року буде проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка».

З типовими завданнями олімпіади студенти можуть ознайомитися на офіційному сайті кафедри міжнародної економіки та туризму.

Програма олімпіади передбачає виконання тестових та практичних завдань.

Оцінку конкурсних завдань здійснюватимуть викладачі кафедри міжнародної економіки та туризму.

Голова журі:

Горіна Г.О. – завідувач кафедри міжнародної економіки та туризму, доктор економічних наук, доцент.

Члени журі:

Ніколайчук О.А. – доцент кафедри міжнародної економіки та туризму, к.е.н.

Широкова М.С. – доцент кафедри міжнародної економіки та туризму, к.соц.н., доцент

Запрошуємо студентів прийняти участь та перевірити свої знання!

(1 Голосовать)