Олімпіада з дисципліни «економіка підприємства»

16 февраля 2019, 4:49 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

Шановні студенти 2-4 курсів усіх спеціальностей університету! Запрошуємо вас перевірити свої знання і вміння з дисципліни, яка вчить правильно і виважено приймати рішення у бізнесі і яка є базою для вивчення багатьох фахових дисциплін (фінансів, бухгалтерського обліку та інших)  – економіці підприємства. Усіх зацікавлених у своєму професійному становленні  кафедра підприємництва і торгівлі запрошує взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Олімпіада проводитиметься 21 лютого 2019 року в ауд. 510 о 1230-1350.

Учасникам олімпіади будуть запропоновано завдання з дисципліни «Економіка підприємства». Завдання олімпіади включатимуть дві різнорівневі частини: теоретичну (тестування) та практичну (розрахункове завдання).

Склад журі:

• Волошина С.В. – завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент, голова журі;
  • Каминський П.Д. – доцент кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент;
  • Котковський В.С. – доцент кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент;
  • Штик Ю.В. – доцент кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент;

Секретар: Костакова Л.Д. – асистент кафедри підприємництва і торгівлі.

Радо чекаємо на олімпіаді!!!

(5 голосов)