Колективна монографія за результатами виконання держбюджетної науково-дослідницької роботи

30 ноября -0001, 2:02 am
Категория Объявления
There is no translation available.

Шановні науковці, фахівці, практики! Кафедра фінансів та банківської справи Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) запрошує взяти участь у підготовці колективної монографії, яка готується за результатами виконання держбюджетної науково-дослідницької роботи «Теоретико-методологічні засади розвитку фінансової системи України на основі інноваційно-інвестиційних стратегій» (номер державної реєстрації 0118U003859).

Метою НДР є розробка теоретико-методологічних положень, методичних основ і практичних рекомендацій щодо розвитку фінансової системи України на основі інноваційно-інвестиційних стратегій.

Усі додаткові деталі вказані в інформаційному листі:  pdf КФБС Інформаційний лист (Монографія 2019) (660 KB)

Сподіваємося на плідне співробітництво!

(4 голосов)