Підсумки IX Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

7 апреля 2019, 12:40 pm
Категория Новости
There is no translation available.

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) підбила підсумки 9-го Конкурсу на кращий на кращий веб-сайт навчального закладу, який було проведено Комітетом ІнАУ з питань ІКТ в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН). Церемонія нагородження переможців відбулась 29 березня 2019 року в залі колегії МОН.

Перше місце у номінації "Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)" зайняла Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, веб-сайт якої розробив інженер Відділу інформаційно-організаційної роботи Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Сергій Григорович Попович.

Переможці отримали Грамоти за підписами Міністра освіти і науки України і Голови Правління ІнАУ а також призи від спонсорів: Дочірнього підприємства «Українська мережа обміну трафіком» UA-IX, групи компаній «Адамант» і компанії «ДЕПС».

Вітаємо з перемогою!

(4 голосов)