Запрошення до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики»

8 апреля 2019, 10:40 am
Категория Объявления
Прочитано 1964 раз
There is no translation available.

25 квітня 2019 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудється ІV Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики».

09.00-09.30 – Реєстрація учасників (актова зала)

09.45-11.15 – Пленарне засідання (актова зала)

12.00-13.45 – Робота за секціями

• Секція 1. Обліково-фінансова діяльність та інструментальні засоби моделювання економічних процесів в умовах нестійкої економіки (ауд. 510)
  • Секція 2. Актуальні проблеми сучасного філософсько-гуманітарного дискурсу (ауд. 402)
  • Секція 3. Стратегії функціонування суб’єктів мікро-, мезо- та макрорівнів в умовах глобалізації (ауд. 311)
  • Секція 4. Сучасні проблеми маркетингу та менеджменту (ауд. 313)
  • Секція 5. Інноваційні технології ресторанно-готельного господарства та харчових виробництв (ауд. 314)
  • Секція 6. Економічний механізм управління підприємством (ауд. 403)

14.00-14.30 – Підведення підсумків роботи за секціями та нагородження учасників (актова зала)

Відповідальна особа – Ю.В. Штик.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до роботи загальноуніверситетської конференції.

Більше інформації тут: ІV Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики»

(1 Голосовать)