Університет відзначить Всесвітній день охорони праці

19 апреля 2019, 3:41 pm
Категория Новости
There is no translation available.

У 2019 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП пройде під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» (Safety and Health and the future of work). Вибір теми обумовлений викликами та змінами у сфері праці, які відбулися внаслідок розвитку технологій та під дією нових демографічних, глобалізаційних, кліматичних і інших чинників. Всесвітній день охорони праці день стане лише початком глобальних подій та заходів, спрямованих на вивчення та обговорення нових викликів у сфері охорони праці. Такі заходи відбуватимуться протягом усього року.

ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського також долучиться до відзначення Дня охорони праці - в Університеті відбудуться лекції, тренінги. Розклад буде повідомлено додатково.

(1 Голосовать)