У ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» студентка ДонНУЕТ здобула нагороду

23 апреля 2019, 11:59 am
Категория Новости
Прочитано 2084 раз
There is no translation available.

В той час, як у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського «Квітуча весна» додавала барв у життя, на базі Національного університету державної фіскальної служби України проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», у якому взяли участь 45 студентів з 25 закладів вищої освіти України.

Слід відмітити, що із 14 переміщених закладів вищої освіти, лише два змогли представити своїх студентів для участі у олімпіаді. Наш Університет гідно представила студентка 4 курсу групи ФІН-15 Гребенюк Інна, виборовши диплом IV ступеню. Крім того, додатково Інна отримала грамоту «За філософський підхід до вирішення завдань».

Вітаємо Інну і бажаємо їй подальших перемог, реалізації наукових здібностей та високих результатів у навчанні!

Підготовку до олімпіади здійснювала в.о. директора інституту економіки, управління та адміністрування, к.е.н, доцент Нєізвєстна О.В.

thumbnail_190419-0909-
viber image