Ось і закінчується Великий піст і наближається свято Пасхи

29 апреля 2019, 12:08 pm
Категория Новости
There is no translation available.

Студенти ДонНУЕТ відгукнулись на прохання ПрАТ «Криворіжхліб» допомогти їм прикрашати паски.

Увесь цей тиждень, починаючи з неділі, 19 хлопців та дівчат трьох спеціальностей нашого університету оздоблювали святкові кулічі цукатами та горіхами, тертим шоколадом та сріблом, пакували готові вироби. Кожного дня більш ніж 1000 пасок прикрасили наші студенти.

Керівництво ПрАТ «Криворіжхліб» висловлює щиру подяку Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за таку допомогу, особисто доценту кафедри ТРГ та ГРС Горяйновій Юлії Артурівні як координатору цього проекту, а також усім студентам, які зробили цю гарну справу. Серед них: Зеленська К., Блюдо Г., Довгаль Є., Падва А., Лозовик С., Чеботаренко Г., Жушман А., Абрамова О., Вороніна Г., Куценко Г., Кошель Н., Войтко К., Кириченко Є., Єгорушкін В., Перекрест Е., Гудич В., Шестаков Р., Новиков В., Литвиненко А.

До торгових мереж надійдуть паска «Сирна», «Лимонно-шоколадна», панеттон «Віденський», куліч «Святковий» тощо.

Шукайте на полицях магазинів та в роздрібній торгівлі витвори мистецтв наших студентів та пам’ятайте, що вони у свою працю вклали частинку власної душі.

Вітаємо всіх з Великоднем!  Гарних вихідних!

11 Панеттон віденський
Hfsha_3