Науковці ДонНУЕТ отримали нагороду від міського голови

25 мая 2019, 11:41 am
Категория Новости
There is no translation available.

З нагоди Дня науки науковці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського отримали грамоти Виконкому Криворізької міської ради.

23 травня 2019 року у Палаці молоді і студентів відбулося урочисте прийняття, на якому з рук міського голови Ю.Г. Вілкула за багаторічну сумлінну працю, визначні успіхи в науковій та педагогічній роботі, вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти й вітчизняної науки грамоти отримали Іванова Наталя Сергіївна, доктор економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування та Остапенко Світлана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін.

Вітаємо наших переможиць та пишаємося їхніми досягненнями! Зичимо не зупинятися на досягнутому!

(8 голосов)